Szkolenia laboratoryjne

Rozwój w wolnym czasie? Najlepsze kursy, warsztaty, wykłady, szkoły.
Awatar użytkownika
Erita
Posty: 60
Rejestracja: 22 mar 2020, 23:40

Szkolenia laboratoryjne

Post autor: Erita »

Wiecie co, jakiś czas temu nie miałam nawet pojęcia, jak trudna jest praca takiego laboranta. Jak wiele szkoleń musi przejść. Nie jest łatwo znaleźć dobrą firmą, która oferuje takie szkolenia laboratoryjne ze swojej strony mogę polecić Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA, z Poznania.
Awatar użytkownika
Arleta45
Posty: 56
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:29

Re: Szkolenia laboratoryjne

Post autor: Arleta45 »

Z pewnością zagadnienia związane z pracą laboratoryjną są bardzo ciekawe i zawiłe. Żeby bezpiecznie i dobrze wykonywać tą pracę trzeba wiedzieć zarówno jak używać odczynników, ale również jaki wybrać sprzęt czy stoły laboratoryjne - https://danlab.pl/nasze-produkty/meble- ... oratoryjne Wyposażenie dedykowane właśnie do tej branży jest produkowane z odpowiednich materiałów, które zapewnią im odporność i wytrzymałość.
:)
Mróweczka

Re: Szkolenia laboratoryjne

Post autor: Mróweczka »

W każdej branży szkolenia są niezwykle istotne, ponieważ pomagają wzbogacać swoją wiedzę i nabywać nowe umiejętności. Bardzo dobre i wysokiej jakości szkolenia oferuje firma Movuto. Wykwalifikowani trenerzy w jak najbardziej przystępny sposób przekazują swoją wiedzę i zależy im na naszym rozwoju i zadowoleniu ze szkolenia.
waluś

Re: Szkolenia laboratoryjne

Post autor: waluś »

Dużo jest takich stron jak https://ogis.pl/o/ogloszenia/188840-kursy-i-szkolenia1 gdzie możecie posprawdzać oferty i wydaje mi się, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niebawem ja też idę na szkolenie z marketingu - poprzednie wspominam bardzo dobrze i mam nadzieję, że na tym szkoleniu będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Szkolenia laboratoryjne

Post autor: Ula »

A skoro już przy szkoleniach jesteśmy, to czy wiecie, że szkolenia elektryczne można sobie zrobić również on-line? Ja widziałam ostatnio ofertę takiego właśnie kursu na stronie internetowej https://sep.tarnobrzeg.pl/. Polecam i Wam się z nią zapoznać ;) Nie wiem, czy wiecie, ale po takim kursie możecie przystąpić do specjalnego egzaminu. Jeśli go zdacie, otrzymacie uprawnienia elektryczne SEP na okres pięciu i będziecie mogli wykonywać zawód elektryka. Tak więc polecam :)
ODPOWIEDZ