Psycholog

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
romka
Posty: 27
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:41

Psycholog

Post autor: romka »

Orientujecie się, ile czasu może zabierać psycholog Katowice? Czy każda sesja trwa godzinę, czy też np. może się przedłużyć? Który psycholog w Katowicach jest najbardziej godny polecenia? Chodzi o radzenie sobie ze stresem po wypadku samochodowym, dobrze by było, by był to ktoś związany z psychologią transportu.
Awatar użytkownika
Klaudia Denis
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:33

Re: Psycholog

Post autor: Klaudia Denis »

Ojj katowice szczerze mówiąc to nie moja bajka, bo ja mieszkam w Mińsku Mazowieckim. Też miałam psychologa ale stąd https://cpsens.pl Hmmm, może posuzkaj jeszcze na jakichś forach katowickich? popytaj ? Albo może poradź się u siebie w poradni POZ. Lekarze się znają przecież.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Re: Psycholog

Post autor: Marko33 »

Oczywiście, dzisiaj może być to kluczowe znacznie w przypadku Waszego życia. Właśnie dlatego nie powinniście zwlekać z rozwiązywaniem problemów. Najlepiej od razu zajrzeć do http://rodziceidzieci.com i samemu przeknać się, jakie stwarza to przed Wami możliwości.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 387
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Psycholog

Post autor: anguy »

Wszystko zależy jaki mamy problem, tym niemniej chyba wołałabym na początek skontaktować się z psychologiem. Dzieki szczerej rozmowie psycholog mógłby postawić diagnozę, a co dalej robić, to już zapewne by powiedział. Tutaj : https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ możecie liczyć na wsparcie w zakresie psychiatry.
kaśka11

Re: Psycholog

Post autor: kaśka11 »

Terapia u psychologa będzie moim zdaniem najlepszą opcją. Jeśli zdecydujecie się na taką terapię to polecam Wam zajrzeć na stronę Poznanie https://poznanie-psychoterapia.pl/ . Tam znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 12
Rejestracja: 31 sty 2020, 12:00

Re: Psycholog

Post autor: adam-levine »

Ja poszukuję miejsca, gdzie możliwa są konsultacje psychologiczne online - w dobie pandemii moja żona nie chce jeździć na spotkania na żywo (w sumie się nie dziwię). Jeśli polecacie kogoś, kto specjalizuje się w psychoterapii kobiet - bardzo proszę o informację.
Awatar użytkownika
monczika
Posty: 119
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:48

Re: Psycholog

Post autor: monczika »

Świetnym rozwiązaniem, które również warto wziąć pod uwagę to psycholog online. Polecam wam stronę https://wetalk.pl/ - to właśnie tutaj dowiecie się więcej na ten temat.
Aniołek

Re: Psycholog

Post autor: Aniołek »

Najważniejsze to być świadomym tego, w jaki sposób moglibyście otrzymać najbardziej adekwatną pomoc w Waszej sytuacji. Ja mogę Wam już teraz zasugerować, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i właśnie tam poszukali odpowiedniego wsparcia. Czuję, że będzie to dla Was najrozsądniejszym krokiem, sami się o tym przekonajcie.
Gość

Re: Psycholog

Post autor: Gość »

Polecam rozważyć opcję psycholog online gdyż obecnie w ten sposób można uzyskać bardzo łatwy dostęp do wielu doświadczonych specjalistów bez konieczności dojeżdżania na terapię.
Awatar użytkownika
monczika
Posty: 119
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:48

Re: Psycholog

Post autor: monczika »

Jeżeli nadal szukasz profesjonalnego psychologa, to koniecznie zajrzyj na strone http://www.centrum-terapii.pl/promitis-oferta/ i zapoznaj się z pelną oferta Centrum Terapii Promitis. Uważam, ze warto im zaufać.
ODPOWIEDZ