Psycholog

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
romka
Posty: 27
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:41

Psycholog

Post autor: romka »

Orientujecie się, ile czasu może zabierać psycholog Katowice? Czy każda sesja trwa godzinę, czy też np. może się przedłużyć? Który psycholog w Katowicach jest najbardziej godny polecenia? Chodzi o radzenie sobie ze stresem po wypadku samochodowym, dobrze by było, by był to ktoś związany z psychologią transportu.
Awatar użytkownika
Klaudia Denis
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:33

Re: Psycholog

Post autor: Klaudia Denis »

Ojj katowice szczerze mówiąc to nie moja bajka, bo ja mieszkam w Mińsku Mazowieckim. Też miałam psychologa ale stąd https://cpsens.pl Hmmm, może posuzkaj jeszcze na jakichś forach katowickich? popytaj ? Albo może poradź się u siebie w poradni POZ. Lekarze się znają przecież.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Re: Psycholog

Post autor: Marko33 »

Oczywiście, dzisiaj może być to kluczowe znacznie w przypadku Waszego życia. Właśnie dlatego nie powinniście zwlekać z rozwiązywaniem problemów. Najlepiej od razu zajrzeć do http://rodziceidzieci.com i samemu przeknać się, jakie stwarza to przed Wami możliwości.

właściwości szpinaku
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 469
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Psycholog

Post autor: anguy »

Wszystko zależy jaki mamy problem, tym niemniej chyba wołałabym na początek skontaktować się z psychologiem. Dzieki szczerej rozmowie psycholog mógłby postawić diagnozę, a co dalej robić, to już zapewne by powiedział. Tutaj : https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ możecie liczyć na wsparcie w zakresie psychiatry.
kaśka11

Re: Psycholog

Post autor: kaśka11 »

Terapia u psychologa będzie moim zdaniem najlepszą opcją. Jeśli zdecydujecie się na taką terapię to polecam Wam zajrzeć na stronę Poznanie https://poznanie-psychoterapia.pl/ . Tam znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 12
Rejestracja: 31 sty 2020, 12:00

Re: Psycholog

Post autor: adam-levine »

Ja poszukuję miejsca, gdzie możliwa są konsultacje psychologiczne online - w dobie pandemii moja żona nie chce jeździć na spotkania na żywo (w sumie się nie dziwię). Jeśli polecacie kogoś, kto specjalizuje się w psychoterapii kobiet - bardzo proszę o informację.
Awatar użytkownika
monczika
Posty: 176
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:48

Re: Psycholog

Post autor: monczika »

Świetnym rozwiązaniem, które również warto wziąć pod uwagę to psycholog online. Polecam wam stronę https://wetalk.pl/ - to właśnie tutaj dowiecie się więcej na ten temat.
Aniołek

Re: Psycholog

Post autor: Aniołek »

Najważniejsze to być świadomym tego, w jaki sposób moglibyście otrzymać najbardziej adekwatną pomoc w Waszej sytuacji. Ja mogę Wam już teraz zasugerować, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i właśnie tam poszukali odpowiedniego wsparcia. Czuję, że będzie to dla Was najrozsądniejszym krokiem, sami się o tym przekonajcie.
Gość

Re: Psycholog

Post autor: Gość »

Polecam rozważyć opcję psycholog online gdyż obecnie w ten sposób można uzyskać bardzo łatwy dostęp do wielu doświadczonych specjalistów bez konieczności dojeżdżania na terapię.
Awatar użytkownika
monczika
Posty: 176
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:48

Re: Psycholog

Post autor: monczika »

Jeżeli nadal szukasz profesjonalnego psychologa, to koniecznie zajrzyj na strone http://www.centrum-terapii.pl/promitis-oferta/ i zapoznaj się z pelną oferta Centrum Terapii Promitis. Uważam, ze warto im zaufać.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: Psycholog

Post autor: rajskiptak5 »

Każdy z nas ma inną wrażliwość i sposoby radzenia sobie z problemami. Są jednak momenty i doświadczenia w życiu które w pewien sposób nas przerastają , nie radzimy sobie z nimi. W taki przypadku dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z pomocy specjalisty. Dobrą opcją może być konsultacja psychologiczna warszawa dzięki czemu masz szansę pomóc sobie poradzić z problemami.
Awatar użytkownika
orchidea
Posty: 44
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:46

Re: Psycholog

Post autor: orchidea »

Myślę, że w takiej sytuacji całkiem dobrym rozwiązaniem może być psycholog, seksuolog, psychoterapeuta Poznań: https://dominikhaak.pl/ . Myślę, że taki specjalista pomoże Wam przejść przez ten trudny czas. Warto się zainteresować.
silesius

Re: Psycholog

Post autor: silesius »

Katowice jeśli o ofertę usług psychologicznych i psychoterapeutycznych mają dosyć mocną ofertę, z propozycjami poszczególnych specjalistów można zapoznać się na portalu https://psychologuj.pl/specjalisci/
Gość

Re: Psycholog

Post autor: Gość »

Po kilku nieudanych wyborach w końcu trafiłam na psychoterapię, która działa. Z całego serca polecam profesjonalistów z Centrum Psychoterapii Blisko, którzy byli dla mnie ogromnym wsparciem i postawili mnie na nogi, kiedy najbardziej tego potrzebowałam. https://bliskopsycholog.pl/
kamik

Re: Psycholog

Post autor: kamik »

nie można pominąć problemu uzależnień, które mogą dotykać każdego z nas. Szukając skutecznych metod radzenia sobie z uzależnieniami na pewno warta uwagi jest terapia uzależnień kraków. Jest to profesjonalne i zaufane miejsce, które oferuje wsparcie dla osób borykających się z różnymi uzależnieniami.
ODPOWIEDZ