Wypoczynek nad morzem

Polecamy miejsca na urlop, wakacje, ferie.
Awatar użytkownika
Herma85
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2020, 15:19

Wypoczynek nad morzem

Post autor: Herma85 »

Witam serdecznie! Planuję w wakacje wybrać się nad polskie morze, ale nie wiem jeszcze, jaką miejscowość wybrać. Myślałam o Łukęcinie, wydaje się tam być cicho i spokojnie. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Hipolita1979
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 1:48

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: Hipolita1979 »

Uwielbiam Łukęcin! To bardzo ładne miasteczko. Jeśli chcesz, to mogę polecić Ci fajny hotel. To ubogumilow.pl. Zawsze śpię w tym pensjonacie, kiedy wybieram się na urlop. Pokoje są bardzo czyste i utrzymane w dobrym standardzie. Poza tym właściciele serwują przepyszną kawę w swojej kawiarni :)
Awatar użytkownika
KamilTurysta
Posty: 187
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:16

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: KamilTurysta »

Witam, w jakim wieku wasze dzieciaki zaczely same jezdzic na wakacje? Moja corcia chce pojechac na kolonie z kolezankami z klasy https://www.kompas.pl/ Co o tym sądzicie? Proszę o wasze opinie. Nie jestem pewna co do takich wyjazdow.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: Marko33 »

Najważniejsze to znaleźć miejsce, w którym będziecie czuli się dobrze. Ja mogę Wam podpowiedziec, że nad polskim morzem jest wiele ciekawych apartamentów, które powinny przypaść Wam do gustu. Mi od razu na myśl przychodzą te od Sun&Snow. Jeśli jeszcze z nich nie korzystaliście, to zdecydowanie warto tam zajrzeć. Dzięki temu, cały wyjazd może być o wiele bardziej udany :)
Awatar użytkownika
polfrancuz
Posty: 26
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:32

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: polfrancuz »

Ja też miałam przyjemność korzystać z apartamentów Sun&Snow, wynajmowaliśmy z mężem na półwyspie Helskim. Zdecydowanie polecam, ceny niewysokie, a apartamenty naprawdę piękne :) Dla mnie jednak najważniejsze było to, że czyste. Także ja polecam właśnie Hel, a nocleg w apartamentach Sun&Snow :)

jak wydziedziczyć
Śnieżka

Re: Wypoczynek nad morzem

Post autor: Śnieżka »

My w tym roku odwiedzimy Zatokę Pucką. Tam nas jeszcze nie było, choć zjechaliśmy praktycznie całe polskie wybrzeże Bałtyku. Dlatego w tym roku postanowiliśmy skorzystać z oferty https://www.blueapart.pl/apartamenty/puck i spędzić urlop właśnie tam. Mam nadzieję, że pogoda dopisze.
ODPOWIEDZ