Gdzie warto pojechać kamperem?

Polecamy miejsca na urlop, wakacje, ferie.
żarówka

Gdzie warto pojechać kamperem?

Post autor: żarówka »

Witam. Rozglądam się za spokojnym miejsce na wypoczynek, gdzie można byłoby przez dwa tygodnie zaparkować kampera. O ile firmę, która oferuje wynajem kamperów najwyższej klasy, bardzo komfortowo wyposażonych znalazłam bez problemu, tak z wyszukiwaniem kamper-parków jest już trochę pod górkę. Liczę zatem za Wasze sugestie:) Równie chętnie ruszę i nad morze i w góry. Zależy mi aby okolica sprzyjała relaksowi, spacerom i uprawianiu sportu.
Awatar użytkownika
monana
Posty: 126
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: Gdzie warto pojechać kamperem?

Post autor: monana »

Wypożyczenie takiego kampera to spory wydatek. Myślałeś o alternatywie w postaci kapsuły mieszkalnej pickup camper? Rzuć okiem tu https://azar4.pl/ - to firma, która wykonuje takie kapsuły na samochodach typu pick-up 4×4 . Samochody nie tracą swoich terenowych właściwości, a Ty zyskujesz funkcjonalne i wygodne miejsce do wypoczynku. Dostępne są różne typu kabin także popatrz, może znajdziesz coś dla siebie.
marialena

Re: Gdzie warto pojechać kamperem?

Post autor: marialena »

Kamperem tej klasy co np. prezentowane na stronie https://kampery-wynajem.pl/nasze-kampery/ można swobodnie wyruszyć w każdą trasę i o każdej porze roku, bowiem pojazdy są ogrzewana nawet podczas postoju. Zapewniają oczywiście wszelkie wygody, także da się w idealny sposób połączyć swobodę i biwakowy klimat z komfortowym wypoczynkiem. Co do polskich camper parków, polecam m.in. znajdujący się w Białce Tatrzańskiej oraz w Orzyszu na Warmii i Mazurach. Oczywiście zgodnie z prawem camper parki nie są jedynymi miejscami gdzie bez problemu zaparkujemy mieszkalne auto:)
ODPOWIEDZ