Zmęczone stawy i mieśnie

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 67
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:52

Zmęczone stawy i mieśnie

Post autor: zosia »

Chciałabym znaleźć coś, co wzmocni zmęczone stawy po treningu. Co możecie dla mnie zaproponować?
Awatar użytkownika
drema
Posty: 60
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:57

Re: Zmęczone stawy i mieśnie

Post autor: drema »

Na pewno dobrym pomysłem będzie ich regeneracja z takim kremem https://opinie-konsumentow.pl/aliviolan ... -i-stawom/ , bardzo pomocnym sportowcom i innym wysiłkowcom. Niedawno go odkryłam i też muszę go zamówić. Należy również coś odpowiedniego zjeść na po treningu, dającego energię i siłę. Poszukaj przepisów na posiłki po treningu.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 472
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Zmęczone stawy i mieśnie

Post autor: anguy »

A wiecie, że naturalnie w naszym organizmie występuję dwie krzywizny kręgosłupa - lordoza i kifoza - natomiast skolioza jest już przypadkiem choroby? . Może nastąpić na całej długości kręgosłupa lub w konkretnych odcinkach - szyjnym, piersiowym i lędźwiowym. O skoliozie mówimy wówczas, gdy kąt skrzywienia kręgosłupa wynosi co najmniej 10° w płaszczyźnie czołowej
Awatar użytkownika
pusia
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2019, 15:10

Re: Zmęczone stawy i mieśnie

Post autor: pusia »

Dla mnie po ciężkim wysiłku to sprawdza się bardzo dobrze regeneracja polem magnetycznym. Dzięki niemu nawet po długim maratonie czuję, że moje mięśnie są jak nowonarodzone, jednak zakup urządzenia biomag był świetnym pomysłem
Awatar użytkownika
PatrycjaMik22
Posty: 132
Rejestracja: 14 wrz 2019, 18:08

Re: Zmęczone stawy i mieśnie

Post autor: PatrycjaMik22 »

Dlatego warto zacząć dbać o siebie i swoje zdrowie. Jeśli będziecie szukali kremów które przyniosą ulgę bądź specjalnych suplementów np. z magnezem to polecam zajrzeć na https://www.apteka-leki.pl gdzie najczęściej takie rzeczy kupuję również z lekami ze względu na wygodę i zawsze sprawną realizację oraz dostawę :)
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 9
Rejestracja: 18 gru 2019, 12:16

Re: Zmęczone stawy i mieśnie

Post autor: Aligru »

Poszukaj na https://www.menshealth.pl/ powinni mieć kilka sprawdzonych patentów na taki problem.
Awatar użytkownika
Tomato
Posty: 62
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:30

Re: Zmęczone stawy i mieśnie

Post autor: Tomato »

Bólu stawów nie można lekceważyć. Często prowadzi to później do większych problemów, więc najlepiej jak najszybciej poszukać pomocy. Na stronie https://www.sport-klinika.pl/zabiegi/za ... amiennego/ można poczytać o leczeniu niestabilności stawu ramiennego, a jest to coś, z czym boryka się całkiem sporo osób.
Mirosława

Re: Zmęczone stawy i mieśnie

Post autor: Mirosława »

Niestety, różnie z tym bywa. Właśnie dlatego zawsze powinniście dbać o to, by być pod odpowiednią opieką specjalistów. W https://ktomalek.pl//blog/dna-moczanowa ... czyc/w-163 znajdziecie więcej informacji na temat tego, jak leczyć dnę moczanową. To może być dla Was ogromnym ułatwieniem, sami się o tym przekonajcie.
ODPOWIEDZ