Zlecenie uporządkowania ogrodu

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
romka
Posty: 27
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:41

Zlecenie uporządkowania ogrodu

Post autor: romka »

Myślimy o tym, że może nam być potrzebna pielęgnacja ogrodów Kraków. Niestety, ale nie jesteśmy w stanie własnymi siłami usprawnić ogród, zadbać o niego, pozbyć się chwastów. Brakuje czasu a i zdrowie też w pełni na to nie pozwala. Jak wybrać najodpowiedniejszą firmę do tego?
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 79
Rejestracja: 09 wrz 2019, 0:14

Re: Zlecenie uporządkowania ogrodu

Post autor: Tymon »

Hej. Znam to z doświadczenia. Gdy przeprowadziliśmy się w nowe miejsce, do domu z dużym ogródkiem, praktycznie z dnia na dzień podjąłem pracę, także kompletnie nie miałem czasu na cokolwiek innego. Dlatego do zaprojektowania ogrodu i wdrożenie planu w życie zatrudniłem specjalistów. Chętnie dam Ci namiar, bo spisali się na medal. Na stronce http://kepkaogrody.pl/projektowanie-i-u ... w-warszawa znajdziesz kontakt i informacje o usługach. Polecam też zobaczyć przykładowe realizacje, założę się, że mile Cię zaskoczą.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 245
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Zlecenie uporządkowania ogrodu

Post autor: mczay »

A jakie grille wybieraliście do swoich ogrodów? Bo nie wiem na jaki się zdecydować, czy węglowy czy gazowy. Znalazłem stronę https://gardenspace.pl/grill-gazowy-czy-weglowy na której fajnie opisują poszczególne grille, podoba mi się ten gazowy jeden ale jednak z węglowego jedzenie ma innym smak. Więc sam nie wiem...
ODPOWIEDZ