Wybór liceum

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
gwiazda
Posty: 47
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:10

Wybór liceum

Post autor: gwiazda »

Moja córka stoi przed dużym dylematem - a dokładniej przed wyborem liceum. Bierze pod uwagę Szkołę Europejską, która znajduje się w Łodzi. Tu znajdziecie ich ofertę: https://szkolaeuropejska.pl/ . Jak myślicie, czy to dobra opcja?
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Wybór liceum

Post autor: Ula »

Moim zdaniem warto również zwrócić uwagę na to, jakich podręczników używa się w danej szkole, bo od nich też zależy sukces w nauczaniu. Według mnie bardzo dobrze są przygotowane podręczniki Nowej Ery, o których mowa na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... matematyka. Oczywiście w ich ofercie są nie tylko książki do matematyki, ale również i do innych przedmiotów:)
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 72
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:25

Re: Wybór liceum

Post autor: Hermi »

Wybór dobrego liceum wiąże się ze sporym wyzwaniem, dlatego nie jest to takie łatwe. Całe szczęście moja córka już ma to za sobą. Teraz będzie kupować Podręczniki szkolne i chyba zrobi to przez internet. Teraz dzieciaki mają bardzo komfortowo, bo wystarczy, że wejdą na Ceneo i cały asortyment mają na jednej stronie. To jest jeden kłopot z głowy. Nawet ceny są korzystniejsze niż w księgarniach. Zresztą sami możecie sobie sprawdzić.
Awatar użytkownika
wipek
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2019, 13:17

Re: Wybór liceum

Post autor: wipek »

Liceum musi być odpowiednie, bo tylko wtedy będzie można dobrze zdać maturę. Wiem, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie ma dobre opinie. Prywatne placówki teraz są popularne i dzięki temu nie będzie trzeba się martwić o dostanie na swoje wymarzone studia.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 15
Rejestracja: 27 lut 2020, 16:10

Re: Wybór liceum

Post autor: AbiUbu »

Idąc do liceum warto już wiedzieć, co będzie dalej. Wielu ludziom ciężko określić, w jakim kierunku pójdzie ich dalsza edukacja, niemniej warto spróbować. Studia finanse i rachunkowość to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy radzą sobie z liczbami. https://www.wszib.edu.pl/studia/finanse-i-rachunkowosc/
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: Wybór liceum

Post autor: rajskiptak5 »

A po liceum - zaraz studia. Myślisz już o tym? Jeśli tak to propozycja na studia zarządzanie Warszawa dzienne może być doskonałym wyborem. Jeśli zainteresowało Cię to nieco szerzej to koniecznie zajrzyj na opcję http://wwsb.edu.pl które na pewno będą przykładem rozwoju i jak najlepszego działania w kierunku edukacji. Ich uczelnia stawia przede wszystkim na jakość i dobry kontakt ze studentami.
duża34

Re: Wybór liceum

Post autor: duża34 »

Ostatnio skorzystaliśmy z usług jednego serwisu dla poszukiwania korepetytorów - https://buki.org.pl/korepetycje/matematyka/ . Nie wiem, jak duża jest ich baza nauczycieli, ale w ciągu kilku godzin dostaliśmy namiary do nauczyciela. Córka musiała poprawić matematykę, a nauczyciel doskonale poradził sobie z tym zadaniem. Widziałam na stronie, że mają nauczycieli w wielu polskich miastach. Powodzenia!
luśkaa

Re: Wybór liceum

Post autor: luśkaa »

W dzisiejszych czasach korepetycje są na wagę złota! Mam córkę w liceum i bardzo pomagają jej korki z https://ckbelfer.pl/ Nauka zdalna bardzo odbiła się na jej nauce i ocenach. Na szczęście dzięki korepetycjom nadgania program.
Tąd

Re: Wybór liceum

Post autor: Tąd »

Moje dziecko w tym roku szkolnym zdaję egzamin dojrzałości . Żeby przygotować się perfekcyjnie zamówiła sobie zestaw książek przygotowujących do matury. Znalazła je przez tą księgarnię tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-chemia-2021 . Podręczniki są dla liceum i technikum.
Lącen

Re: Wybór liceum

Post autor: Lącen »

Widziałem już wiele razy, że tylko mądry nauczyciel może naprawdę czegoś nauczyć, więc radzę szukać tych, którzy mają reputację i dobre recenzje. Przekonałem się o tym z własnego doświadczenia i wiem o tym sporo. Możesz mi od razu uwierzyć, że to prawda.
Ałex

Re: Wybór liceum

Post autor: Ałex »

Nie tak dawno temu szukałem dobrego nauczyciela dla moich dzieci mój stary przyjaciel poradził mi, aby przejść do tej strony i tam od razu byłem w stanie znaleźć dokładnie odpowiedniego nauczyciela, który natychmiast podszedł do mnie i byłem bardzo zadowolony z BUKI. Istnieją naprawdę bardzo dobrzy i inteligentni nauczyciele i programy, i radzę skontaktować się z nimi, jeśli trzeba.
Iriną Zątineyko

Psychologia

Post autor: Iriną Zątineyko »

Nazywam się Iryna Zatineyko-Mychailevych. Jestem praktykującym psychologiem dziecięcym, mam ankietę na serwisie korepetycji Buki. Psychologia to nie tylko mój zawód, ale sprawa całego życia. Chętnie dzielę się informacjami i wiedzą ze wszystkimi na moim blogu, link do którego znajduje się w mojej ankiecie.
Jestem zamężna i mam dziecko. Byłam bardzo szczęśliwa, mając możliwość poczuć radość macierzyństwa i wychowywać własne dziecko. Z wielką radością pomagałam dzieciom przez całą swoją praktykę, ponieważ ich radość, otwartość i szczerość daje nadzieję i inspiruje nawet dorosłych.
Oto moja witryna https://psycholog-dzieciecy-blog.blogspot.com/
Rusląn Garanin

Matematyka

Post autor: Rusląn Garanin »

Nazywam się Ruslan Garanin. Pracuję w IT i w marketingu. Studiowałem na uniwersytecie na kierunku fizyka, ale naukowcem jednak nie zostałem. Przez całe życie okazuję miłość i szacunek do nauk ścisłych. Czasami lubię też uczyć dzieci i dorabiać jako nauczyciel matematyki i fizyki. Od czasu do czasu dzielę się pożyteczną wiedzą i doświadczeniem z matematyki oraz kariery na swoim blogu, do którego udostępniam link w moim profilu.
Lubię się komunikować, czytać i uczyć. Jestem zawsze gotowy, aby nauczyć się czegoś nowego i omówić ciekawe tematy oraz sytuacje życiowe. Moja żona i ja lubimy podróżować do nowych miast i poznawać nowych ludzi.
Oto moja witryna https://blog-korepetycja-matematyki.blogspot.com/
Róża

Re: Wybór liceum

Post autor: Róża »

Faktem jest, że stawiając na odpowiednią opiekę psychologiczną, będziecie w stanie zdecydowanie lepiej i skuteczniej poradzić sobie w wielu sytuacjach. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i właśnie tam wybrali się na leczenie. Myślę, że to może być dla Was idealnym wyborem.
gutek

Re: Wybór liceum

Post autor: gutek »

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem liceum, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/j ... -technikum . Jest tam bowiem naprawdę wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Uważam, że warto.
ODPOWIEDZ