Wieczór panieński

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Wieczór panieński

Post autor: Ula »

Witam.
Czy ktoś z Was miał okazję organizować kiedyś wieczór panieński? Czy korzystaliście z czegoś takiego jak karty zadań na wieczór panieński, takie jak na stronie https://happenings.pl/karty-zadan-na-wi ... ski-w-domu? I jak, sprawdziły się? Warto je zamówić na taką imprezę?

zsm bochnia
Awatar użytkownika
Detox
Posty: 40
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:24

Re: Wieczór panieński

Post autor: Detox »

Takie spadło na mnie teraz zadanie i muszę właśnie zorganizować siostrze ciekawą imprezę. Szukając różnych pomysłów, znalazłam atrakcyjną ofertę J’adore Instytutu w Krakowie. Co powiecie o wieczorze panieńskim w SPA https://jadoreinstytut.com/wieczor-panienski-w-spa ? Myślę, że będzie na pewno magicznie i wesoło. Chwile spędzone w gronie najbliższych przyjaciółek pełne plotek i zabiegów kosmetycznych. Ja na samą myśl się czuję jak bogini :)
Awatar użytkownika
pusia
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2019, 15:10

Re: Wieczór panieński

Post autor: pusia »

Byłam w swoim życiu na kilku wieczorach panieńskich i zawsze z dziewczynami starałyśmy się żeby atmosfera i ogólnie zabawa była przednia. W kilku klubach byłyśmy i zdecydowanie największe wrażenie zrobił na nas http://rasputinclub.pl/ w Rzeszowie.
Marianna
Posty: 11
Rejestracja: 07 sie 2019, 9:27

Re: Wieczór panieński

Post autor: Marianna »

Pomysł na kartę zadań jest bardzo ciekawy, a taka gra może być świetną aktywnością na początek wieczoru panieńskiego. Według mnie warto wyjść z domu, potańczyć i spędzić czas w szalony sposób. Nie zapominajmy jednak o odpowiedzialności i bezpieczeństwie. Przykładowo, należy zachować umiar podczas spożywania alkoholu. Dodatkowo, warto zażyć suplementy 2KC, dzięki którym organizm lepiej radzi sobie z przyswajaniem trunków, a my odczuwamy mniejsze zmęczenie. Środek, chroni przed kacem i zapewnia dobre samopoczucie kolejnego dnia. Zawiera on m.in. wyciąg z opuncji figowej, witaminę C oraz kwas bursztynowy i fumarowy. :)
ODPOWIEDZ