Usługi stolarskie w Krakowie

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Dziunia
Posty: 61
Rejestracja: 14 sty 2019, 9:53

Usługi stolarskie w Krakowie

Post autor: Dziunia »

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Modrzew: http://modrzew.pl/oferta/ . Oferują oni wykonywanie wszelkich prac stolarskich, odtwarzanie i renowacje zabytkowej stolarki oraz usługi w zakresie działalności handlowej. Wykonane przez nich meble są najwyższej jakości- gdyż są wykonywane z najwyższej jakości materiałów.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 79
Rejestracja: 09 wrz 2019, 0:14

Re: Usługi stolarskie w Krakowie

Post autor: Tymon »

Po nowym roku na pewno wezmę pod uwagę tę propozycję, bo planuję wymienić meble w kuchni, a wolałbym aby były zrobione na wymiar niżeli zakupione gotowe. Póki co jednak bardzo spieszy mi się z zakupem jakiegoś praktycznego mebelka do przechowywania różnych drobiazgów, zależy mi na dobrej cenie w szczególności. Spodobała mi się m.in. biała komoda , klasyczna, z szufladami. Szafę też mam białą, więc pasowałaby do wystroju wnętrza.
Awatar użytkownika
Remi3
Posty: 47
Rejestracja: 28 kwie 2019, 22:25

Re: Usługi stolarskie w Krakowie

Post autor: Remi3 »

Wszelkich usług w Krakowie warto szukać na serwisach ogłoszeniowych, o czym więcej piszą na http://krakowmiasto.pl/ksiegowosc-rekla ... -krakowie/ Dzięki temu szybko znajdziesz nie tylko stolarza, ale również księgową czy mechanika.
Awatar użytkownika
perkusista
Posty: 31
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:25

Re: Usługi stolarskie w Krakowie

Post autor: perkusista »

Tymon pisze: ↑23 wrz 2019, 22:02 Póki co jednak bardzo spieszy mi się z zakupem jakiegoś praktycznego mebelka do przechowywania różnych drobiazgów, zależy mi na dobrej cenie w szczególności. Spodobała mi się m.in. biała komoda , klasyczna, z szufladami. Szafę też mam białą, więc pasowałaby do wystroju wnętrza.
Gdzie kupowałeś komodę? Zmieniamy całkowicie wystrój sypialni i planujemy właśnie białe meble. Znaleźliśmy już idealną szafę w sklepie https://szafynowoczesne.pl/szafy-z-lustrem, którą będziemy na dniach zamawiać. Żona wspominała coś jeszcze o dokupieniu białej komody. Mielibyśmy wtedy cały komplet.
Awatar użytkownika
Ella
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2020, 23:35

Re: Usługi stolarskie w Krakowie

Post autor: Ella »

Mam znajomego stolarza i nie raz widziałem, jak pracuje z różnymi materiałami. Powiedział mi więcej niż raz, że bardzo ważne jest, aby materiały były dobre, w przeciwnym razie cała praca zostanie zepsuta i radził kupić wszystko, czego potrzebujesz w jednym sklepie osb 3 Bardzo dbają o jakość swoich produktów i dlatego warto kupić wszelkie materiały, które mogą być potrzebne
ODPOWIEDZ