ubezpieczenie na zycie

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Anna
Posty: 37
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:19

ubezpieczenie na zycie

Post autor: Anna »

Ubezpieczenie na życie dla całej rodziny to bardzo wazna rzecz. Dlatego warto o to zadbać. Czy wy zainwestowaliście w takie ubezpieczenie? widziałam tutaj https://www.prudoradca.pl/ , bardzo ciekawą ofertę?
Awatar użytkownika
Konek
Posty: 18
Rejestracja: 08 sty 2019, 18:01

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: Konek »

Do tej pory wydawało mi się, że wystarczy zwykła grupówka w zakładzie pracy. W końcu przytuliliśmy fajny tysiączek po urodzeniu każdego malucha, a firma wypłaciła mi 1500 zł po śmierci mojej mamy. Schody zaczęły się, gdy moja żona poważnie zachorowała. Dzięki pomocy rodziny, wyszliśmy na prostą finansową i zdrowotną, ale było ciężko. Po naszych przeżyciach, spotkaliśmy się z doradcą i zrobiliśmy sobie solidne polisy na zdrowie i życie.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 75
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:04

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: Eliza111 »

Chciałabym polecić stronę ubezpieczenie nnw dziecka to jest strona gdzie macie dobre oferty ubezpieczenia. Możecie poczytać porównać i ubezpieczyć się online. Ja uważam że to super opcja. Warto mieć ubezpieczenie bo często zdarza się nam coś niefajnego. Dzieciom w szkole najczęściej. Koniecznie zajrzyjcie na stronę. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Margarita
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:25

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: Margarita »

Takie ubezpieczenie to ważna rzecz. Bez wątpienia każdy powinien coś takiego mieć.
Ze wszystkich sztuk walki karaoke sprawia najwięcej bólu...
Awatar użytkownika
Olette3
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:07

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: Olette3 »

Jest to kwestia indywidualna - tak mi się wydaje. Sam musisz coś wybrać w tej kwestii.
To było tak, jakby kogoś dusił i pytał przy tym, czy dobrze przyłożył dłonie i czy uścisk jest przyjemny.
Awatar użytkownika
ewelka
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 16:14

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: ewelka »

Uwielbiam tak rozbudowane tematy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Tworzenie jest formą obrony własnego istnienia przed całkowitym kresem bytu jednostki.
Awatar użytkownika
Renia25
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:53

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: Renia25 »

Każdy ma inne zdanie pod tym kątem. Nie da się tutaj doradzić konkretnie czegoś.

symulatory gier chomikuj
Samotność to taki stan, którym najlepiej cieszyć się w towarzystwie.
Awatar użytkownika
s3xpl0rer
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:55

Re: ubezpieczenie na zycie

Post autor: s3xpl0rer »

No ja zdecydowanie polecam ubezpieczenia zdrowotne do tego. Korzystam z pakietów, które znalazłem poprzez tą porównywarkę https://www.ubezpieczeniaonline.pl/zdrowotne/0.html . Zdecydowanie najlepsze rozwiązania w sieci.
Słabe istoty pozorują się na silniejsze. Tylko te silne mogą sobie pozwolić na udawanie słabości.
ODPOWIEDZ