Ubezpieczenie dla narciarzy a wyjazd zagraniczny

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 24
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:56

Ubezpieczenie dla narciarzy a wyjazd zagraniczny

Post autor: Katarzyna »

Planujemy pojechać na narty - pewnie będzie to Austria. W związku z tym pojawia się pytanie o ubezpieczenie dla narciarzy. Czy to trzeba zakwalifikować jako sport ekstremalny? A wiec wykupić to droższe ubezpieczenie?
Awatar użytkownika
Bold
Posty: 14
Rejestracja: 09 sty 2020, 7:06

Re: Ubezpieczenie dla narciarzy a wyjazd zagraniczny

Post autor: Bold »

Ubezpieczenie to istotna sprawa. Wprawdzie w UE mamy możliwość korzystania z karty EKUZ, ale wydaje się to być całkiem dobrą opcją.
Ubezpieczenie turystyczne, to nie jest jakiś ekstremalnie drogi produkt finansowy, a dosyć dobrze chroni w tych wszystkich sytuacjach takich jak problemy zdrowotne, kwestia ściągnięcia poszkodowanego do kraju, zorganizowanie transportu itd.
Tutaj jeszcze sprawdź: https://wygodnie.pl/
Ostatnio zmieniony 18 lut 2020, 13:33 przez Bold, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Elza
Posty: 44
Rejestracja: 21 sty 2020, 13:24

Re: Ubezpieczenie dla narciarzy a wyjazd zagraniczny

Post autor: Elza »

Myślę, że wyjazd na stok powinien wiązać się z wyborem odpowiedniego wyposażenia, które zapewni nam bezpieczną jazdę. Ja np. kupiłam sobie nidecker ranger boa 2019, które po pierwsze są idealne dla osób, które dopiero zaczynają naukę na snowboardzie, po drugie zapewniają dobrą amortyzację i posiadają system termoforowania :)
Skate

Re: Ubezpieczenie dla narciarzy a wyjazd zagraniczny

Post autor: Skate »

Ubezpieczenia samochodowe online to kolejna kategoria, która zyskuje na popularności. Korzystając z https://www.balcia.pl/pl/ użytkownicy mogą porównać oferty różnych ubezpieczycieli, co pozwala na znalezienie najbardziej korzystnych warunków z optymalnym poziomem ochrony.
ODPOWIEDZ