Tanie usługi kurierskie

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 72
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:25

Tanie usługi kurierskie

Post autor: Hermi »

Gdy mieliście wysłać jakąś paczkę, to zastanawialiście się nad wyborem usług kurierskich? Dawno nie wysyłałam paczek, a jeśli już, to przez pocztę. Teraz jest tak duży wybór tych usług, że trudno się zdecydować. Zależy mi na tanich, ale też takich, z których klienci są zadowoleni. Może znacie jakiegoś przewoźnika wartego szczególnej uwagi? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
małami
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:13

Re: Tanie usługi kurierskie

Post autor: małami »

Niestety często myślimy,że jeśli coś jest tanie to nie koniecznie musi być wysokiej jakości. A to nic mylnego. Bo ja właśnie mam niedrogiego ale za to komfortowego i pewnego przewoźnika Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Najlepsze jest to,że możemy takiego przewoźnika zamówić do domu no i mają ściśle określone dni odbioru i dowozu paczki na dany kraj, co uważam za bardzo duże ułatwienie
Awatar użytkownika
majais80
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2019, 15:53

Re: Tanie usługi kurierskie

Post autor: majais80 »

Warto zaglądać do takich wątków. Bardzo mi on pomógł.

telefony rozsuwane ceny
Jezus kazał przebaczać bliźnim, ale w niektórych przypadkach dopuszczalne są chyba odstępstwa od tego przykazania.
Awatar użytkownika
Detox
Posty: 40
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:24

Re: Tanie usługi kurierskie

Post autor: Detox »

Chciałam wynająć magazyn w Dublinie, ponieważ prowadzę firmę produkcyjną. Byłam naprawdę miło zaskoczona, że posiada taki firma Speedpack. W dodatku koszty są naprawdę niewysokie jak na tak dobre warunki usług. Mogę ich polecić również ze względu na profesjonalny transport, jeśli chodzi o przeprowadzki międzynarodowe. Z takiej ich oferty korzystała moja przyjaciółka.
Awatar użytkownika
ultje
Posty: 25
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:02

Re: Tanie usługi kurierskie

Post autor: ultje »

No proszę dobrze wiedzieć,że firma ta świadczy również usługi wynajmu magazynu. Niekiedy muszę korzystać z takich usług a teraz wiem do jakiej firmy mam się z tym zwrócić. A poza tym z tego co czytałam to SpeedPack transportuje również motocykle a za kilka dni będę musiała wysłać właśnie motocykl mężowi który jest w Irlandii. Na prawdę bardzo rzetelna i nawet niedroga firma kurierska
Awatar użytkownika
gax29
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2019, 16:09

Re: Tanie usługi kurierskie

Post autor: gax29 »

Dobrze wiedzieć gdzie dzwonić w sprawie takich przesyłek.
przeprowadzki Kraków
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 128
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: Tanie usługi kurierskie

Post autor: kozi44 »

Detox pisze: ↑16 paź 2019, 15:08 Chciałam wynająć magazyn w Dublinie, ponieważ prowadzę firmę produkcyjną. Byłam naprawdę miło zaskoczona, że posiada taki firma Speedpack. W dodatku koszty są naprawdę niewysokie jak na tak dobre warunki usług. Mogę ich polecić również ze względu na profesjonalny transport, jeśli chodzi o przeprowadzki międzynarodowe. Z takiej ich oferty korzystała moja przyjaciółka.
ja ci mogę jak coś to polecić firmę przeprowadzki Warszawa tanio Skontaktuj się z nimi i od razu dostaniesz wycenę. Terminy mają bardzo szybkie, ceny konkurencyjne, ja bylam bardzo zadowolona
ODPOWIEDZ