Szkolenia z funduszy unijnych

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Pinkidd
Posty: 57
Rejestracja: 20 sty 2020, 13:26

Szkolenia z funduszy unijnych

Post autor: Pinkidd »

Potrzebuje informacji na temat szkolenia fundusze europejskie od firmy Apexnet https://www.apexnet.com.pl/szkolenia-ot ... undusze-ue. Ktoś miał z nimi styczność ?? Warto się do nich głosić ?? :) :)
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Szkolenia z funduszy unijnych

Post autor: Ula »

A czy bierzecie czasami udział w jakiś darmowych szkoleniach? Ja widziałam ostatnio bardzo fajne szkolenie przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej na stronie internetowej https://kargroup_rozmowa_kwalifikacyjna.gr8.com/. Co o nim sądzicie?
Ćma

Re: Szkolenia z funduszy unijnych

Post autor: Ćma »

Rozważając możliwość pozyskania funduszy unijnych warto zapoznać się z programem KIS. Krajowe inteligentne specjalizacje są zbiorem otwartym, co oznacza, że podlegają ciągłej weryfikacji i aktualizacji w oparciu o system monitorowania i zmiany zachodzące w kraju. Ostatnia zmiana w KIS nastąpiła 1 stycznia 2021. Zgodnie z przyjętymi założeniami projekty ubiegające się o dofinansowanie powinny wpisywać się w zakres KIS oraz odznaczać się wysokim poziomem innowacyjności. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://edoradca.pl/krajowe-inteligentne-specjalizacje/
ODPOWIEDZ