Sprzęt do laboratorium

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
kimoś

Sprzęt do laboratorium

Post autor: kimoś »

Czy orientujecie się czy są jakieś limity jeśli chodzi o zamówienia na różnego rodzaju sprzęt do laboratorium na stronie sklepu https://sklep.bio-space.pl/produkty/spr ... jny,2,8293 ? Nasza firma dopiero zaczyna działalność więc chcielibyśmy na początek kupić minimalnie tylko to co niezbędne.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Sprzęt do laboratorium

Post autor: Ula »

Moim zdaniem w laboratorium przyda się również dodatkowe wyposażenie, na przykład tablice do zawieszenia na ścianach do zapisywania wyników. Widziałam ostatnio takie tablice w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... yczne.html, polecam się tam rozejrzeć ;)
Kasieńka

Re: Sprzęt do laboratorium

Post autor: Kasieńka »

Szukając sprzętu i wyposażenia do laboratorium trzeba koniecznie zajrzeć tutaj - https://danlab.pl/nasze-produkty/meble- ... oratoryjne Sprzęt jest wysokiej klasy i odpowiednio wytrzymały. Do tego odznacza się wysoką solidnością, dzięki czemu nie zniszczy się po kilku miesiącach użytkowania.
Maryśśka

Re: Sprzęt do laboratorium

Post autor: Maryśśka »

Wyposażenie zależy od rodzaju badań wykonywanych w laboratorium. Według tego dopiero się odpowiedni sprzęt. My ostatnio musieliśmy wymienić nasze pompy próżniowe i zdecydowaliśmy się na sprzęt ze sklepu Uni Export https://www.uni-export.com.pl/technika-prozniowa/.
ODPOWIEDZ