Smart Kid Belt pas

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
joachim
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:09

Smart Kid Belt pas

Post autor: joachim »

Jak szukasz alternatywy dla fotelików dziecięcych to znalazłem takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Idealnie się sprawdzą na co dzień a kosztują niewiele w przeciwieństwie do fotelików. Dzięki nim pozbędziesz się fotelików z auta i zyskasz wiele miejsca ale dzieci nadal będą bezpieczne podczas jazdy.
Awatar użytkownika
izabela.alicja
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2019, 15:45

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: izabela.alicja »

Bardzo interesujący pomysł z Waszej strony. Chyba warto będzie się na to skusić.
Jeśli coś kochasz, pozwól temu odejść. Jeżeli nie wróci,to znaczy, że nigdy nie było twoje.
Awatar użytkownika
kosierkiewicz
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2019, 11:02

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: kosierkiewicz »

joachim pisze: ↑24 paź 2019, 19:46 Jak szukasz alternatywy dla fotelików dziecięcych to znalazłem takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Idealnie się sprawdzą na co dzień a kosztują niewiele w przeciwieństwie do fotelików. Dzięki nim pozbędziesz się fotelików z auta i zyskasz wiele miejsca ale dzieci nadal będą bezpieczne podczas jazdy.
Fajne i ciekawe rozwiązanie. I na dodatek całkiem fajnie przeszedł wszelkie atesty. W odróżnieniu od producentów fotelików, tutaj od razu możemy poczytać jakie były robione testy i jak je to rozwiązanie przeszło. I nie tylko krajowe PIMOTu ale i np. amerykańskie w Calspan.
Awatar użytkownika
madonna88
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:01

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: madonna88 »

korzystamy i sobie chwalimy. syn wreszcie siedzi wygodnie a nie sciska sie w foteliku do ktorego ledwo sie miescil. No i przede wszystkim - bezpieczenstwo - wszystkie badania i testy pokazuja, ze adapter swietnie dziala
Darek

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Darek »

Kupilem dzieciakom, korzystamy z te smart kid belt...
Fajne i ciekawe rozwiązanie...
Swietna alternatywa dla fotelików dziecięcych...
dealnie się sprawdzą na co dzień a kosztują niewiele w przeciwieństwie do fotelików....
dzieci na tyle auta maja duzo miejsca i komfortu...
lenka

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: lenka »

Darek pisze: ↑31 paź 2021, 13:04 Kupilem dzieciakom, korzystamy z te smart kid belt...
Fajne i ciekawe rozwiązanie...
Swietna alternatywa dla fotelików dziecięcych...
dealnie się sprawdzą na co dzień a kosztują niewiele w przeciwieństwie do fotelików....
dzieci na tyle auta maja duzo miejsca i komfortu...
Tez je mamy :) maja odpowiednie testy, certyfikaty, są bezpieczne i wygodne :) no i mozna je zawsze wziac ze soba do taksówki czy cos
Beatka

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Beatka »

Tak naprawdę ja jeszcze nigdy takich rzeczy nie miałam okazji używać i teraz jestem zdania, że warto jest przede wszystkim postawić na to aby nasz maluch zawsze miał możliwość szybkiego zaśnięcia po całym dniu. Wiem z doświadczenia, że niestety nie jest to łatwe, ale są na to także sprawdzone metody. Bardzo ciekawie o tych kwestiach napisano w artykule http://www.edoor.edu.pl/co-zrobic-aby-m ... ilka-porad i na pewno warto jest go przeczytać.
Franciszka

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Franciszka »

Jeśli chodzi o małe dzieci, to uznaje wyłącznie certyfikowane foteliki samochodowe dobrych marek. Z przerażeniem patrzę, że wielu rodziców wybiera byle co, aby tylko uniknąć mandatu. Na bezpieczeństwu dziecka nie można oszczędzać! W razie wypadku taki fotelik kompletnie nie chroni malucha. Na https://zabawkaiwyprawka.pl/smart-kid-b ... ochodowego można poczytać więcej o pasach bezpieczeństwa. Uważam, że są one ok dla większych dzieci, którym w klasycznym foteliku nie jest zbyt wygodnie. Spełniają swoje zadanie, są komfortowe, niedrogie, a dodatkowo zajmuję niewiele miejsca.
Danusia77

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Danusia77 »

Córka już na tyle duża , że z fotelika wyrosła. Poza tym mamy 3 dzieci, i zmieścić 3 foteliki na tylnym siedzeniu jest niemożliwe. Dlatego kupiliśmy dla Antosie podkładkę. Niestety znajoma mi pokazała artykuł w internecie o szkodliwości takich podkładek, jak sa niebezpieczne. Nigdy nie myślałam o tym, że pas źle przebiega i można dziecku krzywdę zrobić.
Podsunęła mi artykuł o pasie Smart Kid Belt. dużo czytałam na temat tego polskiego wynalazku, testy, artykuły, opinie ekspertów.
Przekonała mnie i to i zdecydowaliśmy sie na zakup smart Kid Belta.
Znakomity jest ten pas, dobrze trzyma dziecko podczas jazdy, łatwy w użyciu, nawet w torebce sie mieści. Wiec możemy go miec wszedzie ze sobą. a i nie czarujmy sie kosztuje znacznie mnie niż te foteliki, a nawet podkładki. I jest bezpiueczniejszy
marusiaa

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: marusiaa »

Dla mnie najważniejsze jest przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo dzieci, także długo szukałam i analizowałam różne modele. I w sumie to zainteresował mnie model Cosmo: https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... r=GreyC.01 . Myślę, że ten fotelik doskonale się sprawdzi w praktyce, ponieważ jego specyfika nie ma nic sobie do zastrzeżenia. Jest on bezpieczny i komfortowy.
fęsol

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: fęsol »

Nasze doświadczenie z Smart Kid Belt jest absolutnie fantastyczne. To nie tylko wygodniejsza alternatywa dla tradycyjnych fotelików, ale także gwarancja, że nasze dzieci są bezpieczne podczas podróży. Montaż jest dziecinnie prosty, a nasza pociecha uwielbia jeździć w nim, co dodaje nam ogromnej pewności, że dokonaliśmy właściwego wyboru
ODPOWIEDZ