skup nieruchomości z problemami szukam

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Frańko227

skup nieruchomości z problemami szukam

Post autor: Frańko227 »

Witam bardzo serdecznie wszystkich, którzy są tutaj dostępni. Szukam jak najlepszej firmy, której specjalnością jest skup nieruchomości z problemami Gdańsk. Najbardziej interesuje mnie to, żeby przyjmowali nieruchomości w najróżniejszym stanie i z zadłużeniem.
Sokół

Re: skup nieruchomości z problemami szukam

Post autor: Sokół »

Na dobrą sprawę wiele osób na pewno posiada mieszkanie które jest zadłużone lub ma inny problem. W takiej sytuacji ja polecam od razu podjąć współpracę z firmą https://skupujemym.pl/ która bez najmniejszego problemu skupuje właśnie nieruchomości. Fajnie, że działają oni w całej Polsce.
Łukasz

Re: skup nieruchomości z problemami szukam

Post autor: Łukasz »

Jak najbardziej jest taka możliwość i moim zdaniem całkiem sporo osób korzysta właśnie z tego typu rozwiązań. W moim przypadku było tak, że odezwałem się bezpośrednio do firmy https://kupujemym.pl/ i jak się okazało zdecydowali się oni skupić moją nieruchomość. Później była bardzo dobra wycena oraz po kilku dniach spotkaliśmy się u notariusza na akcie.
Róża

Re: skup nieruchomości z problemami szukam

Post autor: Róża »

Ogólnie tego typu rozwiązania jak dla mnie są bardzo fajne i już także miałem okazję z niego skorzystać. Muszę przyznać, ze doskonale współpracuje mi się również z firmą https://transakcja24h.pl/ która w sumie skupuje różnego rodzaju nieruchomości za gotówkę.
majumaj

Re: skup nieruchomości z problemami szukam

Post autor: majumaj »

Mam nadzieję, że znajdziesz firmę, w której coś takiego się uda. Ja jednak mam problem z tym, jak rozwiązać polisolokaty bielsko , bo jednak jak wiadomo, każdy ma coś specjalnego i jak na razie to jednak sprawdzam najróżniejsze opcje, żeby z tego wyjść. Sama tego nie zakładałam, ale rodzice już owszem. I dlatego mam nadzieję, że uda nam się w tym kontekście ogarnąć coś solidnego.
ODPOWIEDZ