Ratowanie związku

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Gabryś

Ratowanie związku

Post autor: Gabryś »

Terapia dla par - czy to może być ostatnia szansa na uratowanie związku? Jak wygląda taka terapia? Zawsze jest się we dwoje na sesji? Czy czasem spotyka się z psychologiem osobno? Korzystał ktoś?
Czaruś

Re: Ratowanie związku

Post autor: Czaruś »

Cześć! Jeśli szukasz skutecznej terapii dla par, osobiście polecam ośrodek dla uzależnionych Forest. Pracują tam doświadczeni terapeuci, którzy pomogą wyjść parom wyjść z każdego kryzysu. Mój związek z ukochaną na nowo odzyskał wzajemny szacunek i radość!
Dżesika

Re: Ratowanie związku

Post autor: Dżesika »

Normalna sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zastanowili się dobrze nad tym, co faktycznie mogłoby pomóc Waszemu związkowi. Ja czuję, że dobrym pomysłem będzie wybranie się na konsultacje do https://psychomedic.online/ Tam specjaliści pomogą Wam poradzić sobie z Waszymi problemami.
Tymon32

Re: Ratowanie związku

Post autor: Tymon32 »

Gabryś, terapia dla par odbywa się zwykle z udziałem obydwu osób zaangażowanych w dany problem. Bywa długotrwałym procesem ale nie zniechęcaj się zdając sobie z tego sprawę. My z partnerką chodziliśmy do terapeutki do poradni Harmonia LUX MED przez 8 miesięcy. Absolutnie nie żałujemy. Spotkania ze specjalistą pomogły nam wzajemnie identyfikować indywidualne potrzeby i lepiej je zrozumieć. Jak nie trudno się domyślić uchroniło nas to przed rozstaniem. Patrzymy teraz na związek bardziej dojrzale.
wieronikk

Re: Ratowanie związku

Post autor: wieronikk »

Szukanie igły w stogu siana - tak bym określiła dzisiejsze związki. No i jak już mam coś w tym obszarze powiedzieć, to na pewno to, że każdy z nas ma swoje własne doświadczenia, a czasem po prostu nie chcemy się wiązać na stałe. I jeśli tak, to sprawdzajmy coś takiego https://eronika.pl/ .Tu poszalejemy.
ODPOWIEDZ