Psycholog dla dziecka

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
gwiazda
Posty: 37
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:10

Psycholog dla dziecka

Post autor: gwiazda »

Znacie kogoś sprawdzonego? A może słyszeliście jakieś opinie na temat tego miejsca: http://centrum-futurum.pl/ ? Zależy mi na pomocy dobrego psychologa dziecięcego na terenie Łodzi. Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi w tym temacie.
Awatar użytkownika
orchidea
Posty: 27
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:46

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: orchidea »

Ja słyszałam o terapii dziecięcej tutaj: https://poznanie-psychoterapia.pl/terap ... mlodziezy/ . Koleżanki córka korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona. Warto wybierać sprawdzone rozwiązania.

angielskiego dla dzieci
Awatar użytkownika
optima
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:32

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: optima »

Ale ta poradnia nie jest z Łodzi. Sprawdzonym miejscem, wartym polecenia jest Poradnia Salomon (http://www.poradniasalomon.pl/), mają siedzibę na Piotrkowskiej 125. Nie wiem czy na pewno zajmują się terapią dzieci, na pewno prowadzą grupy wsparcia dla młodzieży, terapię par. Moim zdaniem zawsze warto najpierw porozmawiać o problemach dorosłych zanim rzuci się dziecko na głęboką wodę i różne terapie. Cześciej problemy tkwią w rodzicach i ich patrzeniu na dziecko. Warto się skonsultować z profesjonalistą.
Awatar użytkownika
Klaudia Denis
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:33

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Klaudia Denis »

A jak ktoś jest z Minska Mazowieckiego to niech zobaczy też sobie jak sprawa wygląda jesli chodzi o psychologa. jest tutaj bardzo dobry ośrodek jak Centrum Pscyhologiczne sens. Są tutaj na prawdę bardzo dobrzy specjaliści.
Awatar użytkownika
monana
Posty: 126
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: monana »

Gwiazda - widzę, że szukasz psychologa z Łodzi. Ja znam dobrą klinikę. Wiem, że terapią dzieci też się zajmują. Tu 42 644 44 44 ich numer telefonu, a klinika nazywa się PsychoMedic. Doświadczona kadra, empatyczna, z odpowiednim podejściem do pacjentów. Sprawdź, myślę, że znajdziesz pomoc.
Awatar użytkownika
Klaudia Denis
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:33

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Klaudia Denis »

Jeżeli chodzi o psychologa dla dziecka, to bardzo polecam https://cpsens.pl profesjonalni lekarze psychologowi, którzy daja ogromne nadzieje na lepsze jutro. Dzięki tutejszemu lekarzowi udało się opanować ADHD mojego dziecka.
Awatar użytkownika
Fran
Posty: 92
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:55

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Fran »

W Warszawie przy Centrum CBT można skorzystać z darmowych porad i oferta dotyczy wszystkie dzieci i młodzież oraz ich rodzinę. Tutaj https://cbt.pl/bezplatne-porady-dla-dzi ... ntrum-cbt/ znajdziecie dane kontaktowe - można porozmawiać telefonicznie, online lub osobiście - są trzy lokalizacje Mokotów, Ursynów i Legionowo. Skierowanie nie jest potrzebne, więc wystarczy zadzwonić i się umówić
Awatar użytkownika
KamilTurysta
Posty: 187
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:16

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: KamilTurysta »

Jeśli szukasz psychologa dla swojego dziecka, to na pewno warto byś skorzystała z https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/psycholog/, dzięki czemu będziesz mogła sprawdzić, do którego psychologa w Twoim mieście są najkrótsze kolejki i dzięki temu nie będziesz musiała szukać tego samego, dzwoniąc po wszystkich gabinetach.
psychoł32

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: psychoł32 »

Cchę wam polecić bardzo taką stronę https://proficompetence.com gdzie każdy moze skorzytsać z bazy testów psychologicznych. Takie testy pomogły mi spojrzeć na siebie z innej perpektywy, zauważ em w czym jestem lepszy i jaki zawód powinienem poszukiwac dla siebie. Mnóstwo testów jest też dobrych dla szkół czy uczelni wyższych.
Róża

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Róża »

W takich tematach nie ma co się w ogóle zastanawiać. Ja mogę Wam już teraz zasugerować, byście dobrze zastanowili się nad tym, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Chodzi głównie o znalezienie takiej opieki, która idealnie sprawdzi się u Was. Właśnie dlatego warto już teraz zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i właśnie tam podjać odpowiednią terapię. Czuję, żę może być to dla Was ogromnym wsparciem, sami się o tym przekonajcie!
Aniołek

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Aniołek »

Powinniście zawsze podchodzić do takich tematów w sposób odpowiedzialny. Pamiętajcie, że wyjście z problemów psychicznych nie jest proste. na stronie https://lekarzebezkolejki.pl/blog/syndr ... ego/w-1754 macie więcej informacji na temat syndromu sztokholmskiego, więc warto poczytać o tym już teraz.
ODPOWIEDZ