Psychiatra

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Wareś

Psychiatra

Post autor: Wareś »

Czy psychiatra zawsze przepisuje leki? Czy jednak może prowadzić terapię bez farmakologii? Możecie polecić jakiegoś dobrego psychiatrę w Łodzi? Zależy mi na szybkich terminach i na tym żeby lekarz był naprawdę dobry. .
Awatar użytkownika
madonna88
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:01

Re: Psychiatra

Post autor: madonna88 »

Jak najbardziej moze prowadzic, ale zazwyczaj terapia zajmuje sie psycholog i dzialaja w komitywie z psychiatra dbajac o zdrowie psychiczne pacjenta. Jesli szukalabys placowki gdzie faktycznie zdrowie pacjenta stawia sie na pierwszym miejscu to szczerze polecam Centrum Medyczne Daminana w Warszawie - tu masz namiary https://www.damian.pl/ - wyciagneli mnie tam z depresjii.
Kaśkaa23

Re: Psychiatra

Post autor: Kaśkaa23 »

Przecież jeśli potrzebujecie odpowiedniego wsparcia psychiatrycznego, to koniecznie powinniście postawić na jak najlepszych specjalistów. Wiem, że w stolicy zdecydowanie chwalona jest Klinika Psychomedic. W https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ znajdziecie kontakt do ich ośmiu placówek położonych na terenie Warszawy, więc z umówieniem się nie będziecie mieli żadnych problemów.
Oleńczuk

Re: Psychiatra

Post autor: Oleńczuk »

Taka wizyta może naprawdę sporo w Waszym życiu zmienić. Właśnie dlatego warto byłoby już teraz zajrzeć do https://psychomedic.online/ i samemu przekonać się, że dzisiaj możecie nawet porozmawiać z dobrymi psychologami za pośrednictwem sieci. To ogromne ułatwienie, więc koniecznie miejcie to na uwadze.
ODPOWIEDZ