psychiatra online

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 77
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:58

psychiatra online

Post autor: magdap »

Dzień dobry, polecacie psychiatra online? Czy wizyty u psychiatry w takiej formie są równie skuteczne, jak w przypadku tradycyjnej wizyty w gabinecie? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
Gosiaś

Re: psychiatra online

Post autor: Gosiaś »

Korzystam z tej formy terapii w klinice https://psychomedic.online/ i nie odczuwam żadnej różnicy. Spotkania w formie wideokonsultacji są według mnie bardziej komfortowym rozwiązaniem. Czuję się o wiele lepiej w miejscu, które dobrze znam. Zauważyłam, że o wiele chętniej rozmawiam ze specjalistą :D
Merża

Re: psychiatra online

Post autor: Merża »

Nie do końca mnie przekonują takie wizyty online. Ja jak miałam problem to udałam się do centrum medycznego Damiana w Warszawie. Jednak co twarzą twarz takie spotkanie to twarzą w twarz. Jakoś tak łatwiej się dogadać. A ogólnie polecam bo pomoc ogromną uzyskałam

komputer jest wolny
Rafał

Re: psychiatra online

Post autor: Rafał »

W pierwszej kolejności powinniście zastanowić się nad tym, gdzie faktycznie warto byłoby wybrać się z Waszym problemem. Dzięki temu będziecie w stanie zdecydowanie szybciej wrócić do pełni sił. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ możecie umówić się do Psychomedic w Łodzi, więc zdecydowanie warto z tego skorzystać już teraz!
Aniołek

Re: psychiatra online

Post autor: Aniołek »

Faktycznie, odpowiednia opieka psychiatryczna mogłaby być dla Was ogromnym wsparciem w kontekście poprawy stanu Waszego organizmu. Właśnie dlatego warto byłoby na pewno zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i pomyśleć nad terapią właśnie u nich. To może być dla Was bardzo cennym wyborem, sami się o tym przekonajcie.
awilla

Re: psychiatra online

Post autor: awilla »

Nie wiem czy online - ale słyszałam, że tutaj https://medipsyche.pl//oferta/konsultac ... -mlodziezy można znaleźć bardzo dobrych psychiatrów. Nie tylko dla dorosłych, ale również i dzieci. Także w razie czego możecie zapoznać się z ich ofertą.
ODPOWIEDZ