Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 66
Rejestracja: 31 mar 2019, 8:33

Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: kasiunia »

Pomaganie sprawia radość.Jeśli tego jeszcze nie doświadczyliście - spróbujcie.Dzięki fundacji Pociecha wiele dzieci może np. wyjechać na ferie CZY czy kolonie letnie.Taką pomoc dzieciom organizuje fundacja Pociecha.Fundacja Pociecha - która zajmuje się pomocą dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo.Uważam ,że żaden Pit nie powinien być pusty - warto wspomagać takie inicjatywy.Jeśli masz problemy z wypełnieniem Pit`a na stronie fundacji znajdziesz pomoc przy rozliczeniu swojej deklaracji - https://fundacjapociecha.pl/pit/.
Awatar użytkownika
berens
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2019, 13:48

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: berens »

Zrobię tak jak mówisz. Takie akcje są bardzo ważne.
Nie tylko my żyjemy we wszechwświecie, ale wszechświat żyje w nas.
Awatar użytkownika
Fran
Posty: 92
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:55

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: Fran »

Skoro jesteśmy przy temacie to polecę jeszcze ten portal https://www.pitax.pl/wiedza/narzedzia/w ... podatkowe/ gdzie można uzyskać wiedzę na temat podatków, ulg i innych kwestii związanych z rocznym zeznaniem. Na stronce jest jeszcze taki programik , który służy do rozliczania podatku PIT, oczywiście bezpłatny :)
Awatar użytkownika
werina
Posty: 23
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:11

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: werina »

Ja polecam Wam inną fundację, która też robi ogrom pracy. jest to fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Uważam, że pomoc chorym dzieciom jest najważniejsza, a dobro przecież zawsze do nas wraca :) Ja wspieram jesli tylko mam jakieś oszczędności. Znam wiele osób które tez wpłacają pieniądzki na fundację.

tanie telewizory gdańsk
Awatar użytkownika
sekiro
Posty: 65
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:49

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: sekiro »

Skoro jesteśmy przy podatku to pamiętajcie , że biuro rachunkowe to najlepsza opcja na poprawne wypełnienie rocznego zeznania podatkowego. To nie są proste rzeczy, a lepiej by do pomyłek nie dochodziło
Awatar użytkownika
Detox
Posty: 40
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:24

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

Post autor: Detox »

werina pisze: ↑27 kwie 2019, 8:42 Ja polecam Wam inną fundację, która też robi ogrom pracy. jest to fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Uważam, że pomoc chorym dzieciom jest najważniejsza, a dobro przecież zawsze do nas wraca :) Ja wspieram jesli tylko mam jakieś oszczędności. Znam wiele osób które tez wpłacają pieniądzki na fundację.


To prawda, że dobro zawsze do nas wraca, sama jestem tego przykładem i dlatego mam w sobie dużo dobrej woli i empatii. Nie mogę przejść obojętnie, widząc jakie okrutne męki przeżywają niewinne dzieci. Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ faktycznie robi dla nich bardzo dużo. Ja natomiast też będę ich gorąco wspierać finansowo i jako wolontariuszka.
ODPOWIEDZ