Prawo jazdy w Bydgoszczy

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
marekdlugi
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 14:29

Prawo jazdy w Bydgoszczy

Post autor: marekdlugi »

Właśnie zbliżają się moje urodziny, więc planuje zrobić prawko. :D Poszukuję dobrej nauki jazdy w Bydgoszczy, co polecacie?
Awatar użytkownika
sandrawolska1
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 17:52

Re: Prawo jazdy w Bydgoszczy

Post autor: sandrawolska1 »

Ja zdawałam w http://gutjazda.pl i wszystko na plus. Genialny instruktor i zdałam za pierwszym razem!
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Prawo jazdy w Bydgoszczy

Post autor: Ula »

Moim zdaniem samo praw jazdy to nie wszystko. Na kursie, nawet w najlepszej szkole jazdy wszystkiego Wam nie powiedzą. Dlatego też uważam, że każdy kierowca powinien sam zgłębiać swoją wiedzę o motoryzacji. Na stronie internetowej https://laweta.webgarden.com/ znajdziecie trochę ciekawych artykułów, które podpowiedzą Wam między innymi, jak zachować się w przypadku awarii auta na drodze.
daruś

Re: Prawo jazdy w Bydgoszczy

Post autor: daruś »

W sumie miałem kiedyś kumpla z tego miasta. Ja jednak wiem, że będę robił kurs prawa jazdy kat b poznań. Chcę tu zamieszkać i nie wyobrażam sobie, żebyśmy robili gdzieś indziej, skoro to na tym mieście znać się musimy. Mówię my, bo narzeczona też idzie.

wydział geodezji sucha beskidzka
Awatar użytkownika
Tomato
Posty: 62
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:30

Re: Prawo jazdy w Bydgoszczy

Post autor: Tomato »

Ja zdawałem w Poznaniu i kurs również robiłem w tym mieście, a dokładnie w szkole https://www.zdajprawko.pl/. Polecam w 100%, jeśli chcecie bezproblemowo zdać egzamin.
numizmaa

Re: Prawo jazdy w Bydgoszczy

Post autor: numizmaa »

Zastanawiam się czasem, czego mi jeszcze brakuje i wpadam często w otchłań braku prawa jazdy. Chcę mieć coś takiego, bo jednak uważam, że najlepszą opcją dla mnie będzie szukanie odpowiedniego podejścia. I na pewno myślę o kat. A. Czy tu https://prosto.edu.pl/oferta/prawo-jazd ... -warszawa/ mogę się tym odpowiednio zająć ?
Miłoszek

Re: Prawo jazdy w Bydgoszczy

Post autor: Miłoszek »

Wybór odpowiedniej szkoły jazdy jest kluczowy w procesie zdobywania prawa jazdy. Ważne jest, aby szkoła oferowała kompleksowy program nauczania oraz doświadczonych instruktorów. Po ukończeniu kursu teoretycznego, kursant musi zdać egzamin teoretyczny w odpowiednim ośrodku egzaminacyjnym. Więcej informacji o kryteriach wyboru szkoły jazdy oraz szczegółach dotyczących egzaminów znajdziesz na https://www.bezpieczniejnadrogach.pl/pr ... -praktyka/ oraz pamiętaj, że dobra szkoła jazdy to podstawa sukcesu.
Paluch

Re: Prawo jazdy w Bydgoszczy

Post autor: Paluch »

Koszt wyrobienia prawa jazdy zależy od wielu czynników, w tym od liczby godzin praktycznych, które kursant zdecyduje się odbyć, oraz od stawek obowiązujących w danej szkole jazdy. Ponadto, należy uwzględnić koszty egzaminów teoretycznego i praktycznego, a także opłaty za badania lekarskie i kurs teoretyczny. Szczegółowy rozkład kosztów związanych z procesem zdobywania prawa jazdy, uwzględniający różne możliwe scenariusze i warianty, można znaleźć na stronie https://moto-wiedza.pl/ile-kosztuje-wyr ... awo-jazdy/ i ważne jest, aby przed rozpoczęciem kursu dokładnie zaplanować swój budżet.
ODPOWIEDZ