Portale randkowe

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 58
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:05

Portale randkowe

Post autor: duff231 »

Siemanko, ostatnio w sumie zainteresowałam się portalami randkowymi. Dużo znajomych mi je polecało. Poczytałam trochę o niektórych portalach na https://randkuj.my/swatka . Macie jakieś ulubione portale randkowe?
Awatar użytkownika
ultje
Posty: 25
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:02

Re: Portale randkowe

Post autor: ultje »

Od razu tam ulubione portale. Z reguły jest tak,że korzystamy z takiego portalu który jest obecnie na topie i który polecono nam. I nic w tym dziwnego, bo lepiej jest zalogować się na czymś sprawdzonym niż pójść w nieznane. Moja znajoma korzysta z portalu Tinder. Jest z niego zadowolona, tylko zdziwiła się że jest aż tyle typów dziewczyn logujących się na portalu. Wiadomo,że każda z nas różni się, ale żeby aż tak. Zresztą sami poczytajcie https://www.wywrota.pl/obyczaje/57442-5 ... na-ti.html. Niech to będzie przestrogą dla tych które nie uważają na to co piszą
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 42
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:03

Re: Portale randkowe

Post autor: fiona45 »

Portale randkowe są bardzo fajne, ale warto mieć do nich umiar. Ja ostatnio czytałam świetny artykuł na https://randkuj.my/jak-poznac-ze-ona-cie-kocha , gdzie możecie dowiedzieć się więcej na temat poznawania miłości w sieci, bo nie raz to tylko sztuczna miłość nigdy nie dochodzi do realnych poznań.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: Portale randkowe

Post autor: rajskiptak5 »

Wiadomo, na randkę trzeba się jakoś ubrań. Jeśli cierpisz na brak ładnych i dopasowanych sukienek, zajrzyj koniecznie na stronę https://emonnari.pl/ gdzie znajdziesz moc inspiracji, dobrych okazji, a przede wszystkim ubrań z najlepszych jakościowo materiałów, które warto mieć!
Awatar użytkownika
drema
Posty: 60
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:57

Re: Portale randkowe

Post autor: drema »

Istnieją portale randkowe, na których poznajemy ludzi na całe życie, ale są i takie, w których interesuje nas tylko seks. I to i to jest dobra opcja. Jednak nie jest powiedziane, że do przyjemności potrzebujemy drugiego człowieka. Są przecież takie punkty jak Eropteka https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... oducent=or pełne bardzo przyjemnych gadżetów dla pań i panów.
Żyłka

Re: Portale randkowe

Post autor: Żyłka »

Ja na portalu randkowym poznałam miłość mojego życia :) wiem, że zazwyczaj znajdujemy tam tylko seks ogłoszenia ale jednak czasem się udaje. Niektórzy jednak szukają tylko kogoś na jedną noc. Moja koleżanka korzysta z takich portali tylko po to, by czasem się zabawić. Seks jest dla ludzi więc nic w tym złego. Warto jednak czasami dać się ponieść chwili i korzystać z produktów, które poprawiają nasze życie seksualne. Ja np. uwielbiam smakowe żele takie jak tu https://secretplace.pl/smakowe/ . Bardzo fajne do gry wstępnej.
piłka

Re: Portale randkowe

Post autor: piłka »

Portale randkowe są w porządku,jeśli podchodzi się do tego z lekkim dystansem.Ja co prawda poznałam na nich wielu wspaniałych ludzi,nawet z jednym z nich wymieniliśmy się obrączkami z https://obraczki.net.pl/ jednak miałam to nieszczęście poznac też ludzi niezbyt fajnych,od których nie mogłam siię potem uwolnić.Na portale randkowe zaglądają ludzie przeróżni,trzeba być ostrożnym i zdystansowanym,by potem nie żałować.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Portale randkowe

Post autor: Ula »

Portale randkowe to rzeczywiście dobry sposób, żeby poznać kogoś fajnego. Ale całkiem fajnym sposobem są też ogłoszenia na portalu matrymonialnym. Jeśli szukacie męża, polecam zajrzeć na stronę https://www.duetcentrum.pl/szukam-zony, gdzie znajdziecie ogłoszenia panów szukających żony :)
małwa

Re: Portale randkowe

Post autor: małwa »

Dystans jest ważny, bo takie zakochiwanie się w byle kim źle się skończy, ale należy także przemyśleć to, czy i jak ma wyglądać nasze życie. Czasem należy zaryzykować. A skoro o tym, to ja może wam powiem, że mi się udało i teraz czeka na nas Marcin Orzołek. Na pewno sesja narzeczeńska bedzie bardzo udana. Jest bardzo znany i polecany.
ODPOWIEDZ