Portal randkowy w UK Anglii moje wrażenia

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rksssssa
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2020, 22:40

Portal randkowy w UK Anglii moje wrażenia

Post autor: rksssssa »

hej, zarejestrowałem się dziś na tej stronie https://krainarandek.pl/uk/ i już piszą do mnie pierwsze dziewczyny z londynu. Pytanie czy też kiedyś się umawialiście na randki internetowe? Czy macie już za zasobą jakieś erotyczne przygody?
Weryfikator

Re: Portal randkowy w UK Anglii moje wrażenia

Post autor: Weryfikator »

Moje wrazenie jest takie, ze powyzszy wpis to dzialanie w ramach marketingu szeptanego.
Jako ze wiadomosc musi miec minimum 450 znakow to dodam, ze przecietny facet na portalu randkowym jest prawie niewidzialny.
Co ciekawe poczatkowo mozna byc zaczepianym przez atrakcyjne profile, w ramach akcji uzalezniania klienta, jak z pierwszym zastrzykiem heroiny za darmo.

Ps. Kobiety mają tendencję do rezygnacji z seksu, gdy już zadomowią się w swoich związkach. Kilka lat temu przeprowadzono duży sondaż. Wzięło w nim udział 20.000 osób. 55% kobiet stwierdziło, że odczuwa małe pożądanie seksualne.
Oznacza to, że mężczyźni muszą prowadzić niekończące się negocjacje próbując zachęcić swoją partnerkę do zainteresowania seksem, a i tak istnieje prawdopodobieństwo, że będzie nim zainteresowana znacznie rzadziej niż on.
eronikaa

Re: Portal randkowy w UK Anglii moje wrażenia

Post autor: eronikaa »

SIEĆ dziś pozwala na poznanie osoby z całego świata, która tak naprawdę ma różne możliwości, ale jeśli będzie kochać, to jednak wybierze nas. Jeśli interesują Was same spotkania stricte związane z seksualnością i intymnością, to portal https://eronika.pl/ będzie dla WAS. Mam tego pewność, kochani.
ODPOWIEDZ