Porcelana

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
gangas
Posty: 78
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:21

Porcelana

Post autor: gangas »

Porcelanowe zestawy, kubki czy filiżanki to najlepszy pomysł na prezent dla ukochanej osoby lub na specjalne okazje. Szczególnie, że większość prezentowanych tu elementów porcelany posiada gotowe opakowania prezentowe. I własnie ja szukam eleganckiej porcelany na prezent dla starszej osoby, więc zalezy mi żeby była elegancka i nowoczesna, co polecacie ? Gdzie najlepiej kupić ? Może ktoś pochwali się gdzie kupował swoją.
Awatar użytkownika
JoJo S
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:06

Re: Porcelana

Post autor: JoJo S »

Bardzo fajny wątek zacząłeś. Wielu ludziom może się to przydać.
Kiedy kogoś nie lubimy, łatwo jest nam źle o nim myśleć.
Awatar użytkownika
werina
Posty: 23
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:11

Re: Porcelana

Post autor: werina »

Porcelana sprawdzi się na specjalne okazje. Jest ona nie tylko piękna, ale również ponadczasowa. Dzięki możliwości wyboru różnych wzorów, możemy dobrać ją idealnie do obdarowywanego. Każdy lubi otaczać się eleganckimi i stylowymi przedmiotami, a także na co dzień korzysta z takich przedmiotów jak kubek czy talerz. Niezależnie czy przygotowujemy prezent dla babci, która uwielbia piec ciasta, czy dla taty, który nie wyobraża sobie popołudnia bez kubka kawy, porcelana sprawdzi się idealnie w roli prezentu.
Awatar użytkownika
małami
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:13

Re: Porcelana

Post autor: małami »

Porcelana ma taką zaletę, że można ją kupić i młody i starszym osobą, kobiecie i mężczyźnie, a poza tym idealna jest na każdą okazję. Mając taki zestaw możesz niezwykle elegancko ugościć swoich gości na urodzinach. Tym bardziej, że do takiego zestawu możesz dokupić filiżanki czy jakieś zdobione sztućce. I kolację, godną królowej masz gwarantowaną. Sama bym chciała dostać jakiś choćby mały zestaw kawowy, by poczuć się elegancko
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 72
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:25

Re: Porcelana

Post autor: Hermi »

Niedługo jest Dzień Matki i ja kupiłam mojej mamie z tej okazji przepiękną filiżankę z czajnikiem Kwiat Polny w tym sklepie https://urodastolu.pl/ . Zestaw wykonany jest z ceramiki w kolorze kremowym i posiada delikatny motyw polnych kwiatów i motyli. Całość przyszła zapakowana w piękne prezentowe pudełko. Oczywiście do wyboru są również inne komplety, również z porcelany. Trzeba po prostu przejrzeć asortyment i wybrać najbardziej odpowiadający.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 79
Rejestracja: 09 wrz 2019, 0:14

Re: Porcelana

Post autor: Tymon »

Porcelana, czy też ogólnie rzecz biorąc naczynia to fajny i praktyczny upominek dla każdego:) Ja np. na nowe mieszkanie dostałem od koleżanki bardzo fajne szklanki z podwójną ścianką , jeden zestaw do kawy/herbaty a drugi do piwa. Niby klasyczne, a dzięki temu nietypowemu rozwiązaniu prezentują się wyjątkowo oryginalnie gdy napełnię je napojem. Robią wrażenie na gościach i są bardziej wytrzymałe niż tradycyjne szkło.
Awatar użytkownika
Vuubek
Posty: 74
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:25

Re: Porcelana

Post autor: Vuubek »

Porcelana pasuje zawsze na prezent. To coś uniwersalnego, z klasą i zawsze w dobrym tonie. Na tej stronie https://duka.com/pl/prezenty/prezenty-dla-babci możecie zerknąć sobie na prezenty idealne dla babci. Myślę, że np komplet porcelanowych kubków będzie fajnym pomysłem. Każda babcia powinna się ucieszyć :)
Ruśka

Re: Porcelana

Post autor: Ruśka »

Jeżeli będziecie szukali świetnych propozycji w zakresie wyboru dobrej jakości porcelanowej zastawy do swojego domu to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę https://hurtowniaporcelany.pl/elih-suza ... la-12-osob gdzie znajdziecie świetne zestawy również dla 12 osób w naprawdę fajnych cenach. Szeroki wybór, ładne wykonanie i sprawne realizacje ;)
ODPOWIEDZ