Poradnia psychologiczna?

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Milinka
Posty: 84
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:25

Poradnia psychologiczna?

Post autor: Milinka »

Witam, poszukuję odpowiedniej pomocy dla mojego przyjaciela - od jakiegoś czasu zauważyłam że naduzywa alkohol. Domyślam się ,że coraz trudniej znosi rozwód no ale ... mam wrażenie że jeśli nikt mu nie pomoże to będzie tylko gorzej. Może tak Poradnia Salomon w Łodzi https://poradniasalomon.com.pl/ ? Podobno mają dobre podejście do pacjentów, empatyczne i dostosowują program terapeutyczny do każdego indywidualnie. Co myslicie?
Awatar użytkownika
KamilTurysta
Posty: 187
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:16

Re: Poradnia psychologiczna?

Post autor: KamilTurysta »

Witam,co sądzicie o detoksykacji? Kto jej wymaga? Czy osoby starsze z problemami wątrobowymi mogą być poddane takiej tygodniowej detoksykacji? Będę wdzięczna za opinie. https://uzaleznienia-terapia.pl/detoksykacja/ Dużo poszukuje w Internecie,jednak chętnie poznam opinie kogos z podobnymi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 245
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Poradnia psychologiczna?

Post autor: mczay »

Zdecydowanie zgadzam się z wpisem powyżej. Detokyskacja organizmu w przypadku przedawkowania alkoholu jest bardzo dobra. Czasem wystarczy wprowadzenie zwykłej kroplówki do organizmu aby wspomóc w dojściu do siebie http://www.zdrowie-publiczne.com.pl/odt ... kacem.html Kac w przypadku negatywnych wpływów alkoholu na cały organizm to tylko niewielka część :)
Awatar użytkownika
delfina
Posty: 64
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:20

Re: Poradnia psychologiczna?

Post autor: delfina »

Też borykałam się z problemem natury psychologicznej, a konkretniej z depresją. Jednak dzięki wsparciu, które otrzymałam od Poznania https://poznanie-psychoterapia.pl/ czuję się dużo lepiej. Polecam takie rozwiązanie każdemu.
Aniołek

Re: Poradnia psychologiczna?

Post autor: Aniołek »

Przy czym teraz jesteście w stanie faktycznie dobrać dla siebie taką pomoc, dzięki której będziecie w stanei najlepiej poradzić sobie z Waszymi problemami. Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby zorientować się w takich tematach jak https://psychomedic.online/ Dzięki zdalnym konsultacjom, będziecie w stanie znacznie szybciej stanąć na nogach.
silesius

Re: Poradnia psychologiczna?

Post autor: silesius »

Jeśli chodzi o leczenie uzależnień to polecam zapoznać się z ofertami specjalistów leczenia uzależnień mającymi swoje profile w serwisie https://psychologuj.pl/specjalisci/psyc ... uzaleznien. W serwisie są też oferty psychologów z całej Polski. Większość specjalistów oferuje usługi również online.
ODPOWIEDZ