Początki firmy transportowej

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
PatrycjaKolinko
Posty: 36
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:52

Początki firmy transportowej

Post autor: PatrycjaKolinko »

Cześć. Mam pytanie do osób w branży transportowej. Jak kształtują się średnie zarobki kierowcy na takim stanowisku? Zawsze chciałam pracować w firmach takich jak http://rras.pl/#uslugi . Fascynują mnie podróże i lubię przemieszczać się samochodem. Czy ciężko się starać o takie stanowisko?
Awatar użytkownika
Dziunia
Posty: 61
Rejestracja: 14 sty 2019, 9:53

Re: Początki firmy transportowej

Post autor: Dziunia »

PatrycjaKolinko pisze: ↑25 sty 2019, 15:06 Cześć. Mam pytanie do osób w branży transportowej. Jak kształtują się średnie zarobki kierowcy na takim stanowisku? Zawsze chciałam pracować w firmach takich jak http://rras.pl/#uslugi . Fascynują mnie podróże i lubię przemieszczać się samochodem. Czy ciężko się starać o takie stanowisko?
Zarobki zależą od umiejętności i lat doświadczenia. Współpracowałam kiedyś z firmą RRAS i jestem bardzo zadowolona. To solidna firma.

linoleum jak panele
Awatar użytkownika
Konek
Posty: 18
Rejestracja: 08 sty 2019, 18:01

Re: Początki firmy transportowej

Post autor: Konek »

Dobra firma transportowa powinna być wyposażona w solidny system IT. To znacznie usprawni pracę, która w większości jest mobilna i silnie logistyczna. Jest to koniecznością, by uniknąć pomyłek i nie narazić się na nieprzyjemne koszty. Jeżeli poszukujesz takiego oprogramowania szytego "na miarę" odezwij się do www.jantar.pl , gdzie z pewnością uzyskasz fachową pomoc.
Awatar użytkownika
teri
Posty: 176
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:54
Kontakt:

Re: Początki firmy transportowej

Post autor: teri »

...
ODPOWIEDZ