Pakiety medyczne w Gdańsku

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Lott
Posty: 79
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:09

Pakiety medyczne w Gdańsku

Post autor: Lott »

hej, widzieliście już zestawienie takich pakietów medycznych w Gdańsku? Sądzę, że jest to jak najbardziej zaufane rozwiązanie bo w internecie mają całkiem niezłe opinie. Dajcie znać co o tym sadzicie.
Uwielbiam to uczucie nadchodzącego zatracenia się w nieważkości.
Awatar użytkownika
madonna88
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:01

Re: Pakiety medyczne w Gdańsku

Post autor: madonna88 »

No moim zdaniem najlepsze ma medicover, przed wykupieniem porownywalismy ze soba wiele roznych ofert i wypadaja zdecydowanie najlepiej
Awatar użytkownika
Lott
Posty: 79
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:09

Re: Pakiety medyczne w Gdańsku

Post autor: Lott »

Jeżeli nie wiesz na co się zdecydować to warto poszukać czegoś w necie. Mi bardzo pomógł ten rzetelny artykuł http://www.czerwonafurtka.pl/pakiety-medyczne/ . Teraz już wiem na co się zdecydować.
Uwielbiam to uczucie nadchodzącego zatracenia się w nieważkości.
Awatar użytkownika
minionka
Posty: 97
Rejestracja: 08 sie 2019, 9:22

Re: Pakiety medyczne w Gdańsku

Post autor: minionka »

a badania to gdzie robicie? bo ja ostatnio wykupilam sobie karte stalego klienta w laboratorium diagnostyka - maja dobra oferte, a jeszcze moge sobie sprawdzac wyniki badan online co dla mnie jest super wygodne
Awatar użytkownika
xuba
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:11

Re: Pakiety medyczne w Gdańsku

Post autor: xuba »

Bez dwóch zdań macie tutaj rację. Popieram Wasze wszystkie wypowiedzi.
Najbardziej uczęszczaną drogą jest droga do żłobu.
Śnieżka

Re: Pakiety medyczne w Gdańsku

Post autor: Śnieżka »

Prywatne pakiety medyczne to bardzo dobre rozwiązanie. Zwłaszcza w okresie utrudnionego dostępu do lekarzy sprawdzą się doskonale. Tym bardziej, że mamy możliwość wyboru z szerokiej palety usług i specjalności lekarzy. Z pewnością taki pakiet https://mediccentre.pl/specjalisci/baln ... -fizykalna zainteresuje zwłaszcza seniorów.
ODPOWIEDZ