Ośrodek terapii uzależnień

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
gangas
Posty: 78
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:21

Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: gangas »

Od kilku dni Zastanawiam się, czy napisać na tym forum, czy też szukać pomocy gdzieś indziej, ale mam nadzieję, że są tutaj osoby, które miały bądź mają podobne problemy, jak ja. Otóż chodzi o to, że mój mąż jest alkoholikiem niestety jest uzależniony, chociaż do niego to nie dociera. Szukam taniego i dobrego ośrodka. Czytam od koleżanki namiar na ośrodek leczenia uzależnień Nefo. Czy ktoś zna ten ośrodek?
Awatar użytkownika
minionka
Posty: 97
Rejestracja: 08 sie 2019, 9:22

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: minionka »

O tym niestety nie slyszalam, ale duzo dobrych opinii slyszalam o naszym lokalnym osrodku Tratwa w Wisle. mialam okazje kiedys byc tam na wolontariacie i naprawde super ta terapie prowadza tam animatorzy
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 46
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:56

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: zuzanka »

Jeśli chcecie mieć wybór, jeśli chodzi o wybranie ośrodka terapeutycznego, to możecie zajrzeć na Ranking Ośrodków Terapii, gdzie przedstawiane są placówki z całej Polski i w której bez wątpienia znajdziecie pomoc. Wiele osób decyduje się na leczenie w miejscach oddalonych od domu by pokusy były dużo, dużo mniejsze.
Awatar użytkownika
werina
Posty: 23
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:11

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: werina »

Znacie w swoim otoczeniu osoby, które są uzależnione od alkoholu Punktem wyjścia do rozwiązania tej patowej dla wszystkich członków rodziny sytuacji powinno być skonsultowanie problemu z lekarzem specjalizującym się w uzależnieniach, który postawić właściwą diagnozę kolejnym krokiem jest kilkudniowy detoks oczyszczający organizm alkoholika po alkoholowych toksyn i trwająca od sześciu do ośmiu tygodni terapia ośrodku leczenia alkoholizmu Nefo.
Awatar użytkownika
Kalinka
Posty: 53
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:18

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: Kalinka »

Akurat tego miejsca nie znam, ale moja sąsiadka kontaktowała się z bardzo dobrym Ośrodkiem terapii Forest. Chodzi o jej córkę, która jest lekomanką. Z tego co wiem, to zgodziła się na leczenie i nawet jest bardzo zadowolona z pobytu w tej placówce. Psychoterapeuci po prostu mają wyjątkowo życzliwe podejście do każdego pacjenta. Może po prostu zadzwoń tam i zapytaj o szczegóły terapii.
Awatar użytkownika
Thorin
Posty: 22
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:27

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: Thorin »

Skoro już mówimy o ośrodkach, gdzie możemy walczyć z uzależnieniami, na pewno warto zwrócić uwagę na detoks narkotykowy warszawa . Ośrodek zapewnia leczenie 7 dni w tygodniu. Co więcej gwarantuje najwyższą dyskrecję, jak również świetne warunki swoim pacjentom. Może o tym świadczyć chociażby zdobycie 5 gwiazdek w rankingu.
więcej

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: więcej »

Nie sądziłam że mnie kiedyś że spotka. czas to gdzieś słyszałem czytałam że ludzie borykają się z problemami. moja mama po śmierci taty niestety się załamała i zaczęła nadużywać alkoholu. Rozmawiałam z nią na ten temat i uważa że ma wszystko pod kontrolą ale ja widzę że nie pomyślałam żeby ją wysłać do ośrodka leczenia uzależnień nefo tylko jakiej uświadomić sam fakt że ma problem z alkoholem
Wojtek Śmisz

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: Wojtek Śmisz »

Skoro mowa o ośrodkach terapii uzależnień to ja szukam takiego w którym można odbyć detoks alkoholowy. Bo jednak mam z tym coraz większy problem dlatego też muszę w końcu coś z tym zrobić. A że najlepszym rozwiązaniem będzie detoks alkoholowy to szukam dobrego ośrodka. I tak znalazłam ośrodek Detoks Fenix w Warszawie. Tam wiem, że będę miała bardzo dobrą i fachową opiekę i że dam radę wyjść z alkoholizmu
Aniołek

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: Aniołek »

W takiej sytuacji powinniście zadbać o to, by dobierać tylko najlepsze wspacie psychiatryczne. Tylko w ten sposób będziecie mieli pewność, że zajmą się Wami najlepsi specjaliści. Osobiście mogę Wam polecić, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i dowiedzieli się, dlaczego tyle osób poleca Klinikę Psychomedic.
ODPOWIEDZ