Oprogramowanie typu ERP do zarządzania firmą

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Bold
Posty: 14
Rejestracja: 09 sty 2020, 7:06

Oprogramowanie typu ERP do zarządzania firmą

Post autor: Bold »

Szukam jakiegoś wydajnego oprogramowania typu ERP z przeznaczeniem do zarządzania firmą. Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Zastanawiam się, na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 24
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:56

Re: Oprogramowanie typu ERP do zarządzania firmą

Post autor: Katarzyna »

Przy pewnej wielkości firmie, trzeba wdrożyć systemy do sprawnego zarządzania. Chodzi w dużym skrócie o to, aby usprawnić pewne procesy podejmowania decyzji, aby usprawnić te wszystkie kwestie związane z ofertowaniem, fakturowaniem, nadzorowaniem, zarządzaniem - oprogramowanie ERP wydaje się być najlepsze do tego typu zadań.
Może WAPRO ERP? A więc takie oprogramowanie jak te tutaj: https://waproprogramy.pl/
adżela

Re: Oprogramowanie typu ERP do zarządzania firmą

Post autor: adżela »

Wiem, o czym mówisz, bo Stowarzyszenie archiwistów właśnie odwiedziłam wirtualnie, żeby poszukać sobie jakiejś możliwości. Co prawda mam wrażenie, że wiele osób nie wie, po co się takie coś wdraża, a to nie jest wcale dobrze. Bo jednak jest to sposób na naprawdę znacznie usprawnienia. Serio, serio, serio.
łapak

Re: Oprogramowanie typu ERP do zarządzania firmą

Post autor: łapak »

Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu myślę nad tą ofertą: dokumentacja medyczna elektroniczna - wystarczy kliknąć, a przeniesie was do oferty. Firma ta, oferuje intuicyjny program do obsługi dokumentacji medycznej pacjentów. Wydaje mi się, że warto tam zajrzeć w wolnej chwili, ponieważ posiadają bardzo ciekawą i złożoną ofertę, którą warto sprawdzić.
kaśka3

Re: Oprogramowanie typu ERP do zarządzania firmą

Post autor: kaśka3 »

To ja wam jeszcze podsyłam ten program https://www.program-warsztatowy.pl/ , według mnie jest bardzo intuicyjny szybko działa. Przydaje się nawet wtedy gdy nie macie już miejsca na te wszystkie dokumenty, zapewniam was, czasami takie rozwiązanie jest dużo lepsze niż sterta dokumentów.

domofony schematy połączeń
Żółw

Re: Oprogramowanie typu ERP do zarządzania firmą

Post autor: Żółw »

Jeżeli zastanawiacie się nad wprowadzeniem jakiś usprawnień do swojego biznesu, to podpowiem wam, że warto się zgłosić do firmy : https://wins.pl/ Oni znają się na rzeczy, więc z pewnością podpowiedzą wam na co powinniście postawić. Według mnie, takie dedykowane oprogramowania, to najlepsza rzecz, w jaką możecie zainwestować.
ODPOWIEDZ