odpady niebezpieczne

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 46
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:50

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Cześć, szukam firmy oferującej odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa - coś ktoś?
Awatar użytkownika
cindy18
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2020, 16:42
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: cindy18 »

Odbiorem oraz utylizacją odpadów niebezpiecznych zajmuje się ta firma - https://ekomed-go.pl/ Mają swoją siedzibę w Dąbrowie Górniczej. Firma dostarcza wszelkiego rodzaju pojemniki na odpady medyczne, zapewnia bezpieczny transport odpadów oraz odpowiada za unieszkodliwienie wszelkiego rodzaju odpadów. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
jadyn.morissette
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2020, 14:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: jadyn.morissette »

Każdy kto prowadzi działalność powinien zastanowić się, czy nie szkodzi środowisku.

katastrofa kolejowa w barwałdzie średnim
miluśka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: miluśka »

Odpady niebezpiecznie możesz z powodzeniem przewozić w pojemnikach dostępnych tutaj https://www.schoellerallibert.com/pl/pr ... container/ Są wykonane z najwyższej jakości materiałów i sprawdzą się m.in podczas przewozu różnych cieczy. Bepieczeństwo jest najważniejsze, dlatego myśle, ze warto zainwestować w porządne pojemniki.
miniuś

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: miniuś »

Oj znam to. Dla mnie też wywóz odpadów niebezpiecznych był czarną magią. Na szczęście trafiłąm na https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ i ta firma mi bardzo pomogła. Zajmuje się głównie wywozem odpadów oraz czyszczeniem kanalizacji przemysłowej.
aliśka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: aliśka »

Na tej stronie https://esbud.pl/bezpieczne-usuwanie-wy ... ch-azbest/ warto sobie poczytać na temat bezpiecznego usuwania wyrobów zawierających azbest. Nie od dziś wiadomo, że jest on bardzo niebezpieczny. Wciąż jednak można go spotkać na wielu dachach. Rozejrzyjcie się na tej stronie. Jest tam również sporo innych ciekawych artykułów, które mogą się okazać niezwykle pomocne.
Kózka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Kózka »

Jeżeli chodzi o mnie, to polecam wam zajrzeć pod ten link https://www.ekomeritum.pl gdzie znajdziecie firmę, związaną z ekologią. Pomogą wam z wnioskami o pozwolenia na między innymi gospodarkę odpadami, czy ściekami. Poza tym wykonują pomiary, badania, audyty, szkolenia i sprawozdania. Polecam!
Śnieżka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Śnieżka »

Elektrośmieci stanowią duże zagrożenie dla środowiska naturalnego, a co za tym idzie, również dla człowieka. W związku z tym należą do grupy odpadów niebezpiecznych. Niewłaściwie składowane lub utylizowane elektrośmieci są niebezpieczne w pierwszym kroku dla środowiska naturalnego. Szkodliwe substancje mogą dostać się do gleby, a w dalszej kolejności do wód gruntowych. Dlatego tak ważne jest by profesjonalne firmy, takie jak https://esbud.pl/oferta/recykling-sprze ... onicznego/ zajmowały się ich odbiorem i recyklingiem.
loli8999

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: loli8999 »

Są tez odpady poremontowe, którymi trzeba się zająć. Można wynająć kontener, ale wiele osób stawia teraz na Big Bagi. Jeśli chcecie zorientować się, jaki jest koszt ich wypożyczenia na terenie Warszawy i okolic, to możecie zainteresować się firmą https://krymar.eu/worki-big-bag/ .

maty wygłuszające drzwi wejściowe
Awatar użytkownika
monczika
Posty: 161
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:48

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: monczika »

Tak się składa, ze całkiem niedawno sama szukałam namiaru na firmę która odbierze elektrośmieci z mojej firmy. Przez ostatnie lata, trochę się ich nazbierało. Tak właśnie trafiłam na ofertę https://odbioryfirmowe.pl/ która okazała się strzałem w 10.
ODPOWIEDZ