nutridrinki

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
florka

nutridrinki

Post autor: florka »

mieliście kiedyś do czynienia z nutridrinkami? Jakie polecacie, szukam dla osoby, która ma niedobory bialka w swojej diecie. Możecie polecić jakieś dobre i smaczne produkty? Gdzie kupić?

serwis drukarek brother kraków
brausa

Re: nutridrinki

Post autor: brausa »

ja kupuję dla dziadka, taka żywność fajnie się sprawdza u starszej osoby, która nie ma za bardzo apetytu, dziadkowi smakują, kupuję w doz rózne smaki, cenowo to też u nich nieźle wypada

jaki kabel hdmi
Ariel

Re: nutridrinki

Post autor: Ariel »

Te nutridrinki z doz naprawdę warto kupić, bo mają rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Składy są wartościowe, czasami takim nutridrinkiem zastępuję cały posiłek. W doz mają bardzo dobry wybór, najlepiej udać się osobiście i doradzą co wybrać.
liwka

Re: nutridrinki

Post autor: liwka »

Kupujemy nutridirki dla dziadka w DOZie, super się sprawdzają dla osób, które mają problem z jedzeniem przez chorobę. A w DOZie są dobre ceny i spory wybór smaków i rodzajów w zależności od schorzenia.

rosyjskie pistolety
elżunia

Re: nutridrinki

Post autor: elżunia »

Kupujecie nutridrinki w DOZie stacjonarnie? Muszę kupić coś na już i nie mam czasu na przesyłkę, czy stacjonarnie w dozie też mają fajne ceny? Nutridrinki nam się sprawdzają, ale stacjonarnie jeszcze nie kupowałam.

bob meble
ODPOWIEDZ