Nauka na już~!

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Nauka na już~!

Post autor: rajskiptak5 »

Czasem zdarza się tak, że jakaś klasówka nas całkowicie zaskoczy - co wówczas? W takiej sytuacji najlepiej poszukać jak najlepszego rozwiązania. Skorzystaj zatem z pomocy https://www.dlaucznia.pl/ gdzie znajdziesz wiedzę w pigułce do różnych przedmiotów.
Awatar użytkownika
Fran
Posty: 92
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:55

Re: Nauka na już~!

Post autor: Fran »

Tak samo bywa z maturą. Dużo osób uczy się na ostatnią chwilę co niestety nie jest dobre i często skutkuje niską średnia na maturze. A dostępne są podręczniki https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-focus który pomogą wcześniej przygotować się do tego egzaminu. Niestety nie wiele osób z nich korzysta a szkoda bo mogliby zaoszczędzić zarówno czas jak stres
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Nauka na już~!

Post autor: Ula »

A skro już o nauce mowa, to jakie macie sposoby na szybką naukę języków obcych? Czy warto Waszym zdaniem brać udział w różnych kursach, na przykład takich, jakie oferuje Szkoła Językowa ProfiLingua? Widziałam na ich stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci, że w grę wchodzą u nich również kursy dla dzieci. Co o tym sądzicie?

wieszanie telewizora na ścianie wysokość
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 12
Rejestracja: 31 sty 2020, 12:00

Re: Nauka na już~!

Post autor: adam-levine »

Zgadzam się. Na takie kursy warto zapisać się nawet będąc już dorosłym. U mnie sprawdziły się kursy dla dorosłych niemiecki Kraków które pomogły mi podejść do egzaminu językowego. Jest naprawdę dobrze :!: :!:
Awatar użytkownika
Arleta45
Posty: 56
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:29

Re: Nauka na już~!

Post autor: Arleta45 »

Obecnie nauka w szkołach stoi pod znakiem zapytania i często odbywa się w sposób zdalny. Dlatego trzeba samodzielnie skupić się na zdobywaniu wiedzy. Warto sięgać po pomoce naukowe jak nauki pomocnicze historii - https://ksiegarnia.pwn.pl/Nauki-pomocni ... 329,p.html Dzięki temu można nadal rozwijać wiedzę i swoje umiejętności i nikt nie opuści się w nauce i wynikach.
:)
łelka

Re: Nauka na już~!

Post autor: łelka »

Ja uważam że dzieciaki już od małego trzeba odpowiednio zachęcać do nauki i pokazać im, że to może być dobra zabawa! na https://inverso.pl/blog/ksiazki-do-nauk ... propozycje znalazłam fajne propozycje i uważam, że przedstawione są tutaj super inspiracje
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 472
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Nauka na już~!

Post autor: anguy »

Kiedyś umiałam dość dobrze mówić po angielsku, ale dziś w ogóle jakoś mi to nie idzie, dlatego też muszę podszkolić się, jeśli marzy mi się awans. Szef dał mi to jasno do zrozumienia. Dlatego zastanawiam się nad tą szkołą językową: http://www.szkolajezykowa-opole.pl/ofer ... kiego.html . Co uważacie w tej kwestii?
xdddd

Re: Nauka na już~!

Post autor: xdddd »

Nauka na już wchodzi w grę tylko z dobrymi podręcznikami. Ja kupuje podręczniki w księgarniach internetowych np. tu https://matfel.pl/tanie-podreczniki-szkolne-ksiegarnia-internetowa-ccms-pol-44.html
ODPOWIEDZ