Nauka języka

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Nauka języka

Post autor: rajskiptak5 »

Chcesz podszkolić swoje umiejętności w kwestiach języka angielskiego? Najważniejszym elementem w tym obszarze jest zadbanie o kwestię znalezienia jak najlepszego i najdokładniejszego rozwiązania dla Ciebie. Szkoląc swoją wiedzę w tym temacie, zachęcam do zajrzenia na stronę https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online gdzie trafisz na unikalny kurs języka angielskiego, który pozwoli Ci na rozwój językowy z native speakerem!
Michał88

Re: Nauka języka

Post autor: Michał88 »

Możesz też zajrzeć na stronę https://efc.edu.pl/, ponieważ znajdziesz tam fundację, która zajmuję się wspieraniem edukacji. Możesz przejrzeć ich stronę, ponieważ może uda im się i Tobie pomóc, w nauce języka. Według mnie jest to świetna inicjatywa, więc na pewno warto sprawdzić.
eluś

Re: Nauka języka

Post autor: eluś »

Moje dziecko uczy się w szkole języka niemieckiego , oprócz tego dokształca się sam w domu , dzięki dodatkowym materiałom naukowym jak " Mit links! 1. Język niemiecki. Podręcznik. Gimnazjum " . Zamówiliśmy go przez internet tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip . Jest to kurs nowej generacji, stworzony zgodnie z założeniami Edukacji XXI wieku i kierowany do gimnazjalistów chcących skutecznie komunikować się w języku niemieckim i rozwijać umiejętności niezbędne we współczesnym świecie.

jak przeliczyć moc grzejnika
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Nauka języka

Post autor: Ula »

A może są na tym forum jakieś osoby z zagranicy, które chciałyby się uczyć języka polskiego jako obcego? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://startpolish.pl/seria-start/. Znajdziecie tam specjalną serię start dla początkujących, jeśli chodzi o naukę tego języka ;)
Iraó

Re: Nauka języka

Post autor: Iraó »

Na ja, das ist sehr interessant! Und was glaubt ihr über Instagram Follower kaufen? Habt ihr das schon gemacht? Ich habe die Follower auf Instagram ein paar mal gekauft und glaube, dass es lohnt sich. Man kann sehr schnell neue Follower und auch Likes bekommen.

wniosek o dowód osobisty wieliczka
miłosz90

Re: Nauka języka

Post autor: miłosz90 »

Witam,dzieciaki musza wczesnie podejmowac decyzje co chca robic w zyciu. Zalezy mi na tym,by zachęcić ich do nauki,by mogly rozsadnie podjac decyzje. Co sądzicie o tym https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/j ... -technikum ? Będę bardzo wdzieczna za sugestie.
sijsą

Re: Nauka języka

Post autor: sijsą »

Chcesz się rozwijać i nauczyć się dodatkowego języka, np. niemieckiego? Sprawdź kurs niemieckiego Łódź, gdzie poziom jest na wysokim poziomie a lekcje możesz mieć przeprowadzane z lektorem poprzez Skype. Dobre techniki , zero sztywnych czytanek, słuchanek i testów. Oferta do sprawdzenia na stronie https://akcent-edu.pl/jezyk-niemiecki-k-46.html
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 245
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Nauka języka

Post autor: mczay »

Nauka języka dla mnie nie była łatwa ale trafiłem w tej https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ szkole online na dobrego lektora który był cierpliwy i przekazywał wiedzę dobrze więc udało się nauczyć w kilka miesięcy. Zobaczcie jakie oferty na kursy mają tam teraz. Opłaca się wykupić.
Grażka

Re: Nauka języka

Post autor: Grażka »

Na pewno warto nauczyć się języka angielskiego. Nie mieliście do czynienia z tym językiem? Nie szkodzi, gdyż w Ling Team oferują angielski dla początkujących. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu o stałych porach, więc będziecie mogli dopasować zajęcia do reszty obowiązków. Kurs podszkoli was w takich obszarach jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu pisanego, pisanie. Efekty nauczania zobaczycie bardzo szybko.
Gość

Re: Nauka języka

Post autor: Gość »

Na pewno warto iść w nowe technologie. W tym wypadku to niezwykle istotna kwestia, dlatego też dobrze jest wszystko odpowiednio przygotować. Polecam z całą stanowczością sprawdzić angielski przez skype- https://akcent-edu.pl/indywidualne-lekc ... -k-68.html który pozwala na zdobywanie praktycznego doświadczenia poprzez rozmowę . To świetne rozwiązanie dla osób mających dużą barierę językową.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 468
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Nauka języka

Post autor: anguy »

Miałem spore trudności ze zrozumieniem czasów w języku angielskim. Zacząłem od podstaw i z tych filmików: https://youtu.be/6szO2oq445Y?si=AdQV5wF3VWR3xX92 udało mi się pojąć czas Present Simple. Jeśli szukacie alternatywy dla płatnych lekcji, kursów czy szkoleń, to moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie na naukę języka.
polakowalczyk

Re: Nauka języka

Post autor: polakowalczyk »

Jak uczycie swoje dzieci języka obcego? W jakim wieku zaczynacie? Polecacie jakiś konkretny angielski dla dzieci Kraków? Z góry dziękuję za udzielenie mi informacji.

ipopcorn
ODPOWIEDZ