Narkomania

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Czajka

Narkomania

Post autor: Czajka »

Mój kuzyn ostatnio zwierzał mi się z rodzinnych spraw i dowiedziałam się od niego, że ma poważne problemy z córką. Od pewnego czasu bierze narkotyki i prosił mnie o wsparcie, bo nie wie co dalej robić. Oczywiście najlepsze rozwiązanie to terapia. Czytałam sporo o prywatnym ośrodku terapii uzależnień Nefo i myślę, że będzie najlepszym miejscem dla tej dziewczyny. Z pewnością pomogą jej tam wyjść z nałogu.
Aniołek

Re: Narkomania

Post autor: Aniołek »

Na szczęście leczenie psychiatryczne w Polsce stoi na wysokim poziomie, tylko trzeba wiedzieć, gdzie warto wybrać się po porady. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-wroclaw/ i przekonać się, jak szybko mozecie dostać się na wizytę do PsychoMedic. W ten sposób będzie Wam o wiele prościej poradzić sobie z Waszymi schorzeniami i w pełni wrócić do spokojnego życia.

guz piesi
Tymon32

Re: Narkomania

Post autor: Tymon32 »

Czajka, ja bym z dystansem podszedł do stwierdzenia, że ośrodek zamknięty będzie najlepszą opcją leczenia nałogu dla młodej kobiety. Owszem, zostanie tam odcięta od używek ale od życia w społeczeństwie też, co o na wielu ludzi wpływa destrukcyjnie i po wyjściu uzależnienie wtedy może wrócić ze zdwojoną siłą. Myślę, że najpierw warto byłoby więc odbyć konsultację u psychologa, psychiatry lub terapeuty. Świetni fachowcy, trudniący się m.in. pomocą dla osób uzależnionych przyjmują w poradni Harmonia LUX MED. Mój kumpel tam uczęszcza na terapię związaną pośrednio z alkoholizmem. Dlaczego pośrednio? Otóż ważna jest przyczyna tego, dlaczego człowiek sięga po procenty z nadmiarem lub inne substancje. Przyczynę tę powinien odkryć psycholog, kolejno wdrażając odpowiednią metodę terapii. W poradni Harmonia specjaliści podchodzą do tematy bardzo indywidualnie, więc uważam, że warto byłoby skorzystać w pierwszej kolejności z konsultacji właśnie tutaj.
ODPOWIEDZ