Monety, medaliki

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 58
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:05

Monety, medaliki

Post autor: duff231 »

Siemanko, interesujecie się może numizmatyką? Kiedyś byłem na giełdzie i widziałem, że ludzie sprzedają sporo jakiś starych monet, medalików itd. Często takie przedmioty mają bardzo ciekawą historie. Jeżeli się tym interesujecie, to jak przechowujecie takie rzeczy? Na http://www.skarbnicakrajowa.pl wyczytałem, że najlepszym sposobem przechowywania jest sekretarzyk. A Wy jak przechowujecie takie numizmaty?
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 79
Rejestracja: 09 wrz 2019, 0:14

Re: Monety, medaliki

Post autor: Tymon »

Interesuję się numizmatyką, ale w zakresie kolekcjonowania zabytkowych monet. Zbieram też inne antyki, np. zabytkową porcelanę, dokumenty i przeróżne ciekawe przedmioty. W związku z tym chętnie zaglądam na stronkę https://www.antyki-bronisze.pl/9/ciekawostki , skąd czerpię wiele ciekawych informacji o zabytkach i ich historii. Myślę, że Ciebie również by zainteresowała, tematyką dawnych numizmatów też się tu pojawia.
Awatar użytkownika
Kalinka
Posty: 53
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:18

Re: Monety, medaliki

Post autor: Kalinka »

Będę chciała zamówić sobie kilka akcesoriów do przechowywania monet w Skarbnicy Narodowej https://www.skarbnicanarodowa.pl/opinie . Mają bardzo dużo pozytywnych recenzji dlatego to mnie szczególnie przekonuje do złożenia zamówienia. Poza tym zauważyłam kilka wyjątkowych, unikatowych numizmatów w ich ofercie, które bardzo mnie interesują i raczej zdecyduję się także je kupić.
ODPOWIEDZ