Mnóstwo Wiadomości

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ejjok
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:30

Mnóstwo Wiadomości

Post autor: ejjok »

Gdzie szukać rzetelnych wiadomości ze świata i kraju? W necie widziałem, że http://venture-capital.info.pl/ jest dobrym rozwiązaniem. Mają tam stale aktualizowane artykuły i poradniki.
Przyszłość nigdy nie jest taka, jakiej się spodziewamy. Właśnie dlatego jest tak cholernie ekscytująca.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 79
Rejestracja: 09 wrz 2019, 0:14

Re: Mnóstwo Wiadomości

Post autor: Tymon »

Ciekawa stronka. Ja polecam również https://cleanerenergy.pl/wiadomosci/ , znajdziesz tu szereg ciekawych wiadomości z zakresu gospodarki i szeroko pojętej ekologii. Mnie zainteresowały zwłaszcza artykuły o energooszczędnych rozwiązaniach dla domu i firmy.

salomon łódź
Awatar użytkownika
abra
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:40

Re: Mnóstwo Wiadomości

Post autor: abra »

No ja od siebie mogę Wam polecić http://venture-capital.info.pl . Znajdziecie tam informacje z różnych dziedzin gospodarki.
Gdy jesteś potworem ludzie dziękują ci za każdym razem, gdy zachowasz się jak człowiek
Sylwuśv2

Re: Mnóstwo Wiadomości

Post autor: Sylwuśv2 »

Mnóstwo wiadomości zazwyczaj można znaleźć w internecie. Dlatego polecam stronę internetową https://niezalezna.pl/kategoria/gospoda ... echnologie Bardzo dużo opisanych jest nowości w sprawie technologii oraz gospodarki. Dzięki temu wiemy co się wydarzył i co nas może czekać za jakiś czas.
torrenta

Re: Mnóstwo Wiadomości

Post autor: torrenta »

Szukanie rozwiązań technologicznych to dla wielu osób swoisty problem, ale jedno wiem na pewno - trzeba się interesować, by nie zostać w tyle. No i ja na razie mam dość problemów, niemniej jednak tu https://bcmtl.org/ macie sporo wskazówek. Jestem pewna, że to będzie dla was fajnym miejscem informującym.
ODPOWIEDZ