Mieszkanie komunalne - komornik

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
teri
Posty: 176
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:54
Kontakt:

Mieszkanie komunalne - komornik

Post autor: teri »

Dostałam pismo od komornika, że mam spłacić dług za mieszkanie komunalne z 2014 roku . Nie dostałam wcześniej nic z sądu , ani z niczego a teraz nagle komornik? Jak to jest możliwe ? Można to jeszcze jakoś odkręcić?
Awatar użytkownika
logri
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2019, 21:23

Re: Mieszkanie komunalne - komornik

Post autor: logri »

Oj... nie wiem czy się jeszcze da coś zrobić , bo mnie to komornik nie odwiedził tylko mi pisma słali, że do komornika to oddadzą, ale nie oddali. Jak tak od razu komornik do ciebie napisał? Coś jest nie tak.Jak jesteś z Wrocławia to idź do tego prawnika co ja u niego byłem.Nazwiska nie pamiętam, ale to był mecenas z kancelarii Klisz i Wspólnicy. Oni mają też jakiś oddział czy coś w Poznaniu i chyba w Gdańsku.Nawet na stronie masz informacje że za pierwsze spotkanie nie biorą kasy także warto iść i zobaczysz czy da się coś z tym zrobić czy nie.
Awatar użytkownika
KamilTurysta
Posty: 187
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:16

Re: Mieszkanie komunalne - komornik

Post autor: KamilTurysta »

Jeśli chodzi o usługi komornicze, to polecam Ci zajrzeć na http://komornikgdansk-michalski.pl/, jeśli mieszkasz w Gdańsku, bo tam właśnie znajduje się biuro tego komornika. Zajmuje się sprawami komorniczymi już wiele lat, dlatego na pewno warto zdać się na jego doświadczenie.
Śnieżka

Re: Mieszkanie komunalne - komornik

Post autor: Śnieżka »

Niestety egzekucja komornicza często jest nieunikniona. Windykacja należności może przebiegać w różny sposób. Żaden nie jest "miły" dla dłużnika. Jednak wierzyciel też chce odzyskać swoje pieniądze. Czasami korzysta z giełdy długów wystawiając należność na sprzedaż, np. poprzez https://www.system3000.pl/gielda_dlugow/
Awatar użytkownika
Tomato
Posty: 62
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:30

Re: Mieszkanie komunalne - komornik

Post autor: Tomato »

Niekiedy pomoc windykacji to jednak konieczność. Również w momencie gdy prowadzimy firmę to prędzej czy później będziemy mieć do czynienia z kontrahentami, którzy nie będą płacić. W takiej sytuacji warto zajrzeć na https://www.fluence.com.pl/monitoring-naleznosci/ i poczytać o rozwiązaniach, które są dla nas dostępne.
ODPOWIEDZ