Masz kredyt we frankach?

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 72
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:25

Masz kredyt we frankach?

Post autor: Hermi »

Obrazek
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: rajskiptak5 »

Kredyt we frankach to duże obciążenie dla budżetu domowego. Warto więc wziąć pod uwagę wszystkie elementy takiego działa i rozpocząć walkę o swoje. Polecam w takim wypadku sprawdzić https://www.frankowcy.pl/ gdzie znajdziesz fachowe porady, informacje oraz wiadomości dotyczące tematyki kredytów we frankach. Oferują także pomoc w tym zakresie.
Awatar użytkownika
bajka
Posty: 68
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:59

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: bajka »

Dla frankowiczów, którzy po tym jak kurs poszedł w górę spłaty takiego kredytu spędzały sen z powiek. Jak się później okazało banki nie grały fair i w wielu umowach znalazły się klauzule niedozwolone. Takie firmy jak ta z Poznania https://cleverstep.pl/ mogą być bardzo pomocne. Po przeanalizowaniu umowy żeby sprawdzić czy jest do tego podstawa, podejmą się dalszych kroków żeby odzyskać nadpłacone środki, czy nawet unieważnić kredyt. Wszystko zależy od umowy.
Michał

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Michał »

Jeśli masz kredyt we frankach i szukasz kancelarii która by Ci z nim pomogła, to na pewno możesz zajrzeć na stronę https://kancelariafrankowicza.pl/, gdzie znajdziesz świetnego specjalistę, który sam również jest frankowiczom, więc z pewnością pomoże Ci najlepiej jak tylko umie.
małgorzata

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: małgorzata »

Dla frankowiczów jedynym ratunkiem może być pomoc specjalistów. Mogę polecić świetną kancelarię, kontakt do nich https://pzadwokaci.pl/
Pomogli mi z moim kredytem we frankach, z którym męczę się już od kilku lat, niestety. W końcu teraz widzę jakąkolwiek nadzieję na poprawę swojej sytuacji.

hermes gliwice sklep
Lućka

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Lućka »

Dzisiaj większość spraw przeciwko bankom w sprawie kredytów frankowych kończy się wygraną klientów banków, choć jeszcze kilka lat temu taka sytuacja była nie do pomyślenia. Wszystko zaczęło się od właściwej wykładni art 28 kk ,gdzie stwierdza się ,że banki popełniały przestępstwo właśnie z art. 286 par 1 kk, a sprawami kredytów frankowych powinny zająć się wydziały karne. Większość spraw w tej kwestii rozstrzygana jest na korzyść klientów banków.
wrażenie

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: wrażenie »

Nie jest łatwo po prostu z takim kredytem zadziałać. Ja wiem, co mówię, bo u mnie właśnie problem występuje ze zdolnością. Co prawda nie jest najgorsza, ale bank nie chce dać mi tyle kredytu, co potrzebuję. I w tym jest problem. Myślę jednak, co zrobić, żeby było dobrze. Bo może warto tu https://doradcafinansowy-trojmiasto.pl/ ... wejherowo/ zapytać? Co mówicie?
Awatar użytkownika
leniwaa
Posty: 86
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:29

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: leniwaa »

Ja kreydtu nie mam, ale planuje coś wziąć. Na remont mieszkania i samochód by sie przydała dodatkowa gotówka. Tak się zastanawiałam, bo nigdy nawet nie byłam w tym celu w banku- co sprawdzają? baza dłużników na pewno jest prześwietlana, ale co jeszcze? tak się zastanawiam, czy w ogóle uda mi się uzyskać jakąś pożyczkę. wolałabym wiedzieć wcześniej, jakie warunki trzeba spełnic
Żana

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Żana »

Z tego co wiem, wszyscy ci którzy mają kredyt we frankach nie są w najlepszej sytuacji. Ale jeżeli mamy kredyt w PLN, lub nawet kilka, istnieje możliwość połączenia kredytów w jedenk kredyt - konsolidacyjny https://www.parkiet.com/Finanse/2104199 ... lugow.html Na konsolidację kredytów warto zdecydować się również ze względu na oszczędności. Łącząc kilka rat w jedną, zwykle obniżamy przy tym oprocentowanie.
Awatar użytkownika
Reginaswim
Posty: 11
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:26

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Reginaswim »

Żana pisze: ↑25 kwie 2021, 11:15 Z tego co wiem, wszyscy ci którzy mają kredyt we frankach nie są w najlepszej sytuacji. Ale jeżeli mamy kredyt w PLN, lub nawet kilka, istnieje możliwość połączenia kredytów w jedenk kredyt - konsolidacyjny
To byłoby jakiejś wyjście, ale wiesz, problem w tym że Ci , co brali kredyt we frankach jak ja, to wiedzą już, że banki stosowały klauzule niedozwolone i wcale nie chcą kombinować nad konsolidacją, tylko chcą, żeby te klauzule wycofano i żeby można było normalne raty spłacać.
Ja w tej chwili wybrałam kancelarię https://lextio.pl/ która pomoże mi w sporze z bankiem, a że na etapie wybierania prawnika sprawdzałam ich mocno, to wiem , że mają na tym polu sukcesy, reprezentują klientów przed bankami no i liczę że sprawa się pomyślnie zakończy i nie trzeba będzie już tak kombinować ze spłacaniem rat, jak teraz.
eaś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: eaś »

Nie mam, ale ktoś z bliskich znajomych ma. I też sobie nieźle radzi, z tym że została mu końcówka i chce spłacić i potem nie mieć problemów. Stąd jest pomysł, żeby w ogóle zdecydował się na takie https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... belchatow/ pośrednictwo i kredyt w PLNach. Co wy na to? Dobrze to wymyślono? :D
KaśkaM32

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: KaśkaM32 »

Masz kredyt we frankach ? Myślę ,że po ostatnich niekorzystnych dla banków rozstrzygnięciach prędzej czy później twój bank zaproponuje ci ugodę. Pamiętaj jednak ,że wielu twierdzi ,że ugoda z bankiem to pułapka.Banki posuwają się bowiem do nieetycznych zachowań.Myślę ,że na spotkanie do banku iść trzeba ale w eskorcie prawnika znającego się na rzeczy.
Szczęśliwy22

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Szczęśliwy22 »

Jak masz frankowy kredyt mieszkaniowy Getin Bank to nie wahaj się i udaj do kancelarii która specjalizuje się w tej dziedzinie. Dzięki nim masz pewność że niemal na 100% unieważnisz tą toksyczną umowę i pozbędziesz się problemu. Umowy frankowe w większości banków są do unieważnienia i należy z tym walczyć bo racja jest po stronie kredytobiorców.

dehn dr m 2p 255
darkoś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: darkoś »

Nie, niestety ale nie mam. No, chociaż dla mnie to stety, bo nie mógłbym się tak z bankami ganiać za naliczone odsetki. W ogóle oni działają prawnie, ale i tak zero zrozumienia, nie rozumiem tego. A skoro mowa ogólnie o takich kredytach, to czy ten https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-mikolow/ pośrednik wam pomagał?
RanataĆ

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: RanataĆ »

Wiele banków zastosowało nieuczciwe zapisy w umowach z klientami biorącymi zobowiązania we frankach. Obecnie wiele osób nie radzi sobie ze spłata zaciągniętych zobowiązań. Polecam poczytać https://mbrokers.pl/finanse/kredyty/czy ... -frankach/
CieślikF

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: CieślikF »

Jeśli masz bądź miałeś kredyt we frankach uważam ,że czym prędzej powinieneś zwrócić się do kancelarii adwokackiej specjalizującej się w pozwach przeciwko bankom, które udzielały kredytów we frankach. Sąd najwyższy w sprawie frankowiczów zajął jednoznaczne stanowisko - umowy zawierały niedozwolone klauzule oraz naruszone zostały zasady równości i sprawiedliwości społecznej .Tak czy inaczej zwracam uwagę by czasem na własną rękę nie podpisywać ugód z bankami. Róbcie to po konsultacjach z kancelarią.
ODPOWIEDZ