Komunia

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kobietka
Posty: 69
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:37

Komunia

Post autor: kobietka »

Co mam załatwić na komunię? Na co uważać, co sprawdzać?
Awatar użytkownika
drema
Posty: 60
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:57

Re: Komunia

Post autor: drema »

Ja to bym już zaproszenia na komunię https://farrowdesign.pl wybrała, póki jeszcze jest możliwość, bo jeśli nie będziecie mieli teraz na to czasu, potem możecie sie albo nie domówić zaproszeń wykonywanych ręcznie, albo spóźnić z zakupem zaproszeń standardowych w sklepach.
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 67
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:52

Re: Komunia

Post autor: zosia »

A już na samą myśl mam mdłości. Komunia już w przyszłym roku, a ja nie czuję się na to przygotowana. Dzięki dremie wiem przynajmniej, gdzie fajne zaproszenia dostanę. Dzięki, ale co z całą resztą? Czy do sklepu mkmaryla.pl warto jest kupić strój komunijny i dodatki? Pierwszy raz będę coś takiego kupować, to rozumiecie sami, nie orientuję się co wybrać. Doradźcie mi, jeśli jesteście bardziej doświadczeni.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Komunia

Post autor: Ula »

A czy macie już stroje do komunii dla Waszych dzieci? Ja widziałam ostatnio bardzo ładne komunijne alby dla chłopców i sukienki dla dziewczynek w sklepie internetowym https://mkmaryla.pl/, więc polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć. Tym bardziej, że zakres rozmiarów jest tam bardzo szeroki, więc na pewno na każde dziecko się coś znajdzie. Wszystkie stroje wykonane są z dobrej jakości materiałów, pomimo tego, że wcale nie są drogie.
Awatar użytkownika
teri
Posty: 176
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:54
Kontakt:

Re: Komunia

Post autor: teri »

Wiecie jak zorganizować idealne przyjęcie komunijne? Jest to bardzo trudne, aby dogodzić całej rodzinie. Można jednak zacząć organizację dużo wcześniej i dzięki temu wszystko dokładnie przemyśleć. Nie zaczynajcie od zakupu zaproszeń. W pierwszej kolejności należy policzyć liczbę gości i znaleźć salę. Co do zaproszeń, to zamiast te ręcznie wypisywane warto zdecydować się na drukowane.

odżywki i suplementy warszawa
Awatar użytkownika
gwiazda
Posty: 47
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:10

Re: Komunia

Post autor: gwiazda »

Jeśli chodzi o prezent na komunię to uważam, że najlepszym pomysłem będą dewocjonalia. Moim zdaniem prezent powinien mieć związek z daną okazją. Dlatego zajrzyjcie na stronę sklepu Merito: https://www.meritohurt.pl/obrazy-swiete ... 338,1.html . Tam znajdziecie duży ich wybór.
ewiś

Re: Komunia

Post autor: ewiś »

Ważny jest oczywiście sam sakrament, ale należy również zaplanować krok po kroku przyjęcie komunijne. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zaproszeni goście muszą być zadowoleni z jedzenia i obsługi. Trzeba więc dobrze przemyśleć wszystko. Wybór lokalu jest bardzo ważny. Należy wszystko dokładnie posprawdzać, aby nie przydarzyła się żadna niemiła niespodzianka.

klimatyzacja jaka moc
Mdadzil

Re: Komunia

Post autor: Mdadzil »

Drobnymi kroczkami przygotowuje się do komunii mojego chrześniaka, myślicie że rowery na komunię to dobry prezent? Boje, się tylko czy będzie na niego odpowiedni, z tego co widzę w tabelce musi mieć rozmiar kół 24 lub 26 cali. Poczekam i kupię go za pół roku aby nie okazał się zbyt mały gdy chrześniak szybko urośnie.
ODPOWIEDZ