Jakie konto bankowe wybrać ?

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Joko88
Posty: 95
Rejestracja: 18 gru 2018, 17:49

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Joko88 »

Witam
Gdzie jest najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe? Tylko o bank mi chodzi - co możecie polecić? Czytałem niedawno w jakim banku założyć konto i zastanawiam się nad m Bankiem jak uważacie ?
Pozdrawiam

elczar
Awatar użytkownika
Remi3
Posty: 47
Rejestracja: 28 kwie 2019, 22:25

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Remi3 »

Sprawdź sobie w jakiejś porównywarce internetowej, np. na Hotmoney lub Totalmoney.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 62
Rejestracja: 31 mar 2019, 8:33

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: kasiunia »

Remi3 pisze: ↑31 lip 2019, 13:11 Sprawdź sobie w jakiejś porównywarce internetowej,(...)
Też tak uważam , po co chodzić po wielu bankach i pytać o to samo i marnować czas.Szukając nie tak dawno konta studenckiego dla syna znaleźliśmy właśnie porównywarkę , gdzie można znaleźć ranking kont studenckich, porównać je i wybrać to, które nam odpowiada.To bardzo wygodne rozwiązanie - nie wychodzisz z domu i poznajesz ofertę wielu banków - na jednej stronie.pzdr
Awatar użytkownika
Remi3
Posty: 47
Rejestracja: 28 kwie 2019, 22:25

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Remi3 »

Warto też śledzić blogi, na których znajdują się aktualne promocje bankowe. Jednym z nich jest livesmarter.
Awatar użytkownika
Kinto
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2019, 22:45

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Kinto »

Warto przejrzeć artykuły w internecie np. konto osobiste w jakim banku które na pewno pomogą Wam wybrać najlepsza ofertę. Jest w czym wybierać, ale też oferty banków są coraz lepsze.
Awatar użytkownika
Head
Posty: 12
Rejestracja: 09 paź 2019, 5:31

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Head »

Jeżeli masz jakiekolwiek oszczędności w domu, to mzawsze możesz wybrac konto oszczędnościowe, kalkulator dla Toyota banku znajdziesz na tej stornie https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/ko ... alkulator/
W ramach swego depozytu mozesz zobacyzć ile wyniesie oprocentowanie i zysk w skali miesiąca
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2020, 23:14

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Majka »

No właśnie póki co, żadnych oszczędności nie mam, ale w końcu planuję zacząć coś robić w tym kierunku, żeby je jednak mieć. Nie wiem tylko, czy akurat konto oszczędnościowe w dzisiejszych czasach jest dobrym rozwiązaniem, raczej oprocentowania takich "lokat" są mizerne.
deyjś

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: deyjś »

W sumie bardzo wiele osób nie wie, jak wybrać odpowiednie konto bankowe i ja się wcale nie dziwię, bo nie jest to proste zadanie. Tym bardziej że konta bankowe się zmieniają. I ja wiem na przykład, że lepiej jest być z tym na bieżąco. Ten poradnik https://gdzie-inwestowac.pl/jakim-sposo ... dowolonym/ wam z tym pomoże na pewno.
ODPOWIEDZ