Instalacje gazowe

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
romka
Posty: 27
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:41

Instalacje gazowe

Post autor: romka »

Kojarzycie firmy, które wykonują kompletne instalacje gazowe, z tym, że aktywnie uczestniczą już na etapie projektowania? Będziemy potrzebowali takiej firmy z kilku względów i myślę, że będziecie w stanie (jak zawsze) dobrze doradzić.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 245
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Instalacje gazowe

Post autor: mczay »

Jak już będziesz miał instalację gazową to polecam poczytać ci ten https://poprostuenergia.pl/jak-sprawdzi ... nika-gazu/ artykuł o tym jakie taryfy są i jak są one dobierane do naszych gospodarstw. Ponadto ta firma dostarcza gaz i to w dobrej cenie, konkurencyjnej.
Awatar użytkownika
kobietka
Posty: 69
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:37

Re: Instalacje gazowe

Post autor: kobietka »

Instalacje gazową to nam znajomy ogarnie, to sie nie martwię, ale nie wiem, jak będzie z instalacją wodną, dlatego mam pytanie w sumie o pompy omnigena . Czy Waszym zdaniem warto taki hydrofor na przykład zakładać? Wiem, że w Watermark to w dobrej cenie znajdę, ale pytanie, czy sens wybierać, bo przecież nie chcemy niepotrzebnych kosztów ponosić.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 466
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Instalacje gazowe

Post autor: anguy »

Jak szukasz naprawdę dobrej i rzetelnej firmy która moze zająć sie dystrybucją gazu to polecam stronę https://lpgdirect.pl/ znajdziesz tutaj najlepsze stawki na rynku, Na pewno warto będzie się nimi zainteresować.
ODPOWIEDZ