Hulajnoga dla dziecka

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
delfina
Posty: 64
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:20

Hulajnoga dla dziecka

Post autor: delfina »

Zastanawiam się nad tym, czy zakup hulajnogi dla dziecka to dobry pomysł. Na stronie https://www.movinoproscooters.pl/produk ... lite-gold/ widziałam ciekawy model, który bardzo mi się spodobał. Jak myślicie, czy ośmiolatek ucieszy się z takiego prezentu?
Awatar użytkownika
Elza
Posty: 44
Rejestracja: 21 sty 2020, 13:24

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: Elza »

Ja jestem fanką ekologicznego transportu, dlatego hulajnoga elektryczna london to strzał w dziesiątkę :) nie muszę stać w korkach ani przejmować się tym, czy autobus się nie spóźni, bo zawsze jestem na czas!
Awatar użytkownika
funtom7
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2020, 14:10

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: funtom7 »

Na Dzień Dziecka świetnie sprawdzi się elektryczna hulajnoga! Wiem co mówię - w zeszłym roku wybrałem jeden model dla mojego synka i do tej pory to jego ulubiony sprzęt!
Awatar użytkownika
Debora
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2020, 11:14

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: Debora »

Zakup hulajnogi to świetny sposób,obecnie nie jest to już sprzęt przeznaczony tylko dla młodych coraz częściej na ulicach można też spotkać starszych ludzi podjeżdżających na niej do sklepu,apteki czy pracy.Spory wybór tego sprzętu jest na stronie sklepu Spokey https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Hulajnogi-289.html
Dla dziecka oferuje hulajnogi w różnych kombinacjach kolorystycznych,co sprawia,że dziecko w każdym wieku znajdzie odpowiedni model dla siebie.

zs piotrkowice małe
Jozik

Re: Hulajnoga dla dziecka

Post autor: Jozik »

Akurat jeśli szukasz dobrej hulajnogi elektrycznej dla dziecka to możesz też sprawdzić ofertę producenta Manta u którego znajdziesz kilka ciekawych propozycji w tym zakresie również modeli z siodełkiem. Jak na przykład MES1202H o prędkości maksymalnej 20km/h, amortyzacją, zasięgiem do 30km i tarczowymi hamulcami.
ODPOWIEDZ