Głód na diecie

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 46
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:56

Głód na diecie

Post autor: zuzanka »

Czy w też będąc na diecie ciągle macie uczucie głodu? Już nie wiem co z tym zrobić. Nie wystarczą mi same warzywka, czy owoce. Po takim posiłku od razu muszę sięgnąć po coś innego, bo czuję, że nadal jestem głodna. Co z tym zrobić?
Awatar użytkownika
silence
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2019, 11:26

Re: Głód na diecie

Post autor: silence »

Może to tylko chwilowe, aż Twój organizm się nie przyzwyczai? Wiadomo, przejście na dietę dla nikogo nie jest lekkie. Ja na samym początku mojej przygody z odchudzaniem byłam tak głodna, że zjadłabym konia z kopytami, ale po zastosowaniu diety warzywnej https://slim-express.pl/jak-szybko-schu ... zne-diety/ i upływie trochę czasu wszystko wróciło do normy. Mimo że nadal jadłam lekkie posiłki to dawały mi one poczucie sytości i już nie musiałam sięgać po żadne przekąski, a czas od jednego posiłku do drugiego już wcale nie wydawał mi się tak długi jak wcześniej.
Awatar użytkownika
Pinkidd
Posty: 57
Rejestracja: 20 sty 2020, 13:26

Re: Głód na diecie

Post autor: Pinkidd »

Ja proponuje picie duże ilości soków wyciskanych z owoców. Sprawdź sobie hurom hq 2g. Powinieneś być zadowolony! :D
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Głód na diecie

Post autor: Ula »

Najważniejsze, aby nie zajadać tego głodu niezdrowymi przekąskami. Jest na to sposób. Ja zawsze mam przy sobie paczuszkę orzechów, które zamawiam na stronie https://jawo2008.pl/202-orzechy-ziemne- ... olone.html. Sięgam po nie, kiedy zaczyna mnie ssać ;) I zazwyczaj po chwili nie czuję już tak wielkiego głodu ;)
Awatar użytkownika
madonna88
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:01

Re: Głód na diecie

Post autor: madonna88 »

Może zwiększ trochę kalorykę diety a zacznij więcej ćwiczyć? Skuteczne są też zabiegi wyszczuplające - https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ One bardzo pomagają, zwłaszcza w tych newralgicznych miejscach jak brzuch, uda czy pośladki
ODPOWIEDZ