Firma transportowo- kurierska

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
małami
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:13

Firma transportowo- kurierska

Post autor: małami »

Znajomi chcieli założyć firmę , zajmującą się wyrobami ze szkła, ręcznie zdobionego. Mają taki pomysł aby realizować także wysyłkę za granicę, np do Niemiec czy do Anglii. Tylko wiadomo jak to jest z wysyłaniem delikatnego szkła choćby pocztą. Nie dość, że szkło może trafić w kawałkach to nie zawsze trafia tam gdzie trzeba. Dlatego też rozglądają się za firmą kurierską, która odpowiednio delikatnie będzie obchodzić się z towarem, a przede wszystkim dostarczy do rąk własnych. Może ktoś już korzystał z usług takiej firmy i z czystym sercem może ją polecić??
Awatar użytkownika
gangas
Posty: 78
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:21

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: gangas »

No w takim przypadku, warto zastanowić się nad firmą kurierską, to jest szkło wiadomo że chodzi o to by w całości paczka dochodziła. Brokerzy zazwyczaj mają niższe ceny niż kurierzy i na początku działalności nie musisz z nimi podpisywać umowy na dostarczenie paczek. Dzięki temu zaczniesz szybciej sprzedawać oraz będziesz miał okazję sprawdzić firmę. Pamiętaj, że w wysyłce towaru do klienta liczy się jakość, czyli Obsługa Klienta i terminowość dostaw.
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 72
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:25

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: Hermi »

A ja już prowadzę swoją działalność i bardzo pilnie jest mi potrzebny kontakt z jakąś zaufaną firmą transportową. Konkretnie to chciałabym wysłać kilka paczek z towarem, które muszą dość szybko do Niemiec. Słyszałam o wielu przedsiębiorstwach kurierskich, ale trudno zdecydować się na konkretne. Moglibyście doradzić mi czy powinnam sugerować się czymś konkretnie podczas wyboru usług? Bo ceny to chyba wszyscy mają prawie takie same.
Awatar użytkownika
werina
Posty: 23
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:11

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: werina »

Warto pamiętać o jednym. Każda firma kurierska ponosi odpowiedzialność za przewożoną paczkę. Jeśli jednak życzymy sobie przetransportować element dużo warty, mamy powinność mieć na myśli o dodatkowym zabezpieczeniu. Warto wtedy na prawdę zastanowić się którą firmę kurierską wybrać. Jest tyle ofert że głowa mała, ale nie każda przewozi przesyłki za granicę. jedną jaką mogę od siebie wam zaproponować to ta firma https://www.speedpack.com.pl/ , na stronie wszystko jest opisane, cennik który nie zmienia się. Warto się zastanowić.
ODPOWIEDZ