Eventy

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Eventy

Post autor: rajskiptak5 »

Kiedy tworzysz swój własny event zastanów się nad wyborem sali konferencyjnej, która spełni określone przez Ciebie oczekiwania. To ważny aspekt, ponieważ będzie to miejsce w którym wszystko będzie się działo!
Awatar użytkownika
leniwaa
Posty: 86
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:29

Re: Eventy

Post autor: leniwaa »

sala to raz, ale mysle, ze skorzystanie z uslug organizatora imprez jest super pomyslem. ja bylam ostatnio na imprezie organizowanej przez ,,Warsztatownia i mniej wiecej'' https://www.facebook.com/warsztatowniaimniejwiecej/ bylo rewelacyjnie, zorganizowali super gre terenowa , wszyscy fajnie sie bawili
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 128
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: Eventy

Post autor: kozi44 »

rajskiptak5 pisze: ↑29 lis 2019, 15:47 Kiedy tworzysz swój własny event zastanów się nad wyborem sali konferencyjnej, która spełni określone przez Ciebie oczekiwania. To ważny aspekt, ponieważ będzie to miejsce w którym wszystko będzie się działo!
warto na takie wydarzenie pomyśleć o barista do wynajęcia to świetna atrakcja dla gości. Ja znam nawet fajną firmę, kilka razy korzystałam z ich usług i są niesamowici. Super umiejętności i dobre ceny, a i terminy elastyczne
Różowa Pantera

Re: Eventy

Post autor: Różowa Pantera »

Jak zorganizować event by wszyscy byli zadowoleni (fajna impreza) ale by cele edukacyjno - marketingowe także były zrealizowane ? Do tego potrzebna jest nie tylko odpowiednia sala, do tego potrzebujemy właściwy obiekt jako całość, gdzie będzie można zorganizować naradę czy szkolenie ale i fajną imprezę (zabawę) . Znam idealne miejsce na taką imprezę, bo jeszcze przed pandemią mieliśmy tam kilka ciekawych imprez, to Dwór Korona Karkonoszy - https://www.koronakarkonoszy.pl/dla-firm/ ,gdzie każda impreza jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb zamawiającego.
Awatar użytkownika
julia
Posty: 86
Rejestracja: 28 sty 2020, 15:11

Re: Eventy

Post autor: julia »

Dla mnie najlepszą imprezą integracyjna na jakiej ostatnio byłam są te warsztaty kulinarne https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ , ale nie tylko mi się tam bardzo podobało, bo każdy był zachwycony i ten kto gotuje i tacy co wcale nie wchodzą do kuchni, super zabawa!
Błęcka

Re: Eventy

Post autor: Błęcka »

Dobrze zorganizowany event jest bardzo ważny w branży, to samo z konferencją, szkoleniem czy galą. Jeżeli pojawiają się tam ważni kontrahenci chcemy wypaść jak najlepiej dlatego też taką organizację warto zlecić profesjonalistom. Jeżeli szukacie dobrej agencji eventowej to zgłoście się to Eventomi.
sosić

Re: Eventy

Post autor: sosić »

No właśnie co do eventów, to ich organizacja nie może być przypadkowa. Wiele firm specjalizuje się w organizacji eventów, a jedną mogę spokojnie polecić. To ADN Centrum Konferencyjne z Warszawy. Profesjonalne podejście, ciekawe propozycje, dostęp do sal o najwyższym możliwym rynkowym standardzie. Warto zapoznać się ze szczegółami ich oferty.
Natuś

Re: Eventy

Post autor: Natuś »

Niedawno mieliśmy 20lecie naszego osiedlowego klubu i postanowiliśmy zrobić jakieś wydarzenie dla dzieciaków. Z racji tego że mocno promujemy sport postanowiliśmy wynająć halę sportową dla dzieci aby miały nieco atrakcji. Wszystko przygotowała dla nas firma www.fourtech.pl/pl/hala-sportowa/ . Stawiają takie hale sportowe zarówno na krótkie okresy jak i dłuższe.
ODPOWIEDZ