elektroodpady

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Angelika76
Posty: 21
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:23

elektroodpady

Post autor: Angelika76 »

Witajcie, dziś chciałabym zapytać was co zrobić ze spora ilością elektroodpadów? Natknęłam się w internecie na ofertę firmy https://raflen.com.pl/ która realizuje tego typu zlecenia, co sądzicie?
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 67
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:52

Re: elektroodpady

Post autor: zosia »

A czy takie kable https://sklep.elektrospark.pl/kable,7808.html , z tym że stare będzie można utylizować w tej firmie? Mam tego trochę, a nie wiem co mam z tym zrobić. W ogóle słyszałam, że Kraków chce być eko i otwiera pierwsze w Polsce butelkomaty. Mieszkańcy mają mieć możliwość oddania starych plastikowych butelek, a za każdą dostaną 10 gr. Super inicjatywa, jak dla mnie.
Awatar użytkownika
Kpamaan
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 15:34

Re: elektroodpady

Post autor: Kpamaan »

Zapytaj jakiegoś eksperta tak myślę. Taka pomoc będzie odpowiednia jak dla mnie.

mosfet katalog
Wchodząc tu, doznałem dziwnego wrażenia; chcesz, to Ci powiem: pomyślałem sobie, że całe życie moje nie byłem tym, którym być miałem.
Awatar użytkownika
drema
Posty: 60
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:57

Re: elektroodpady

Post autor: drema »

Właściwie jestem zdania, że każdy powinien wiedzieć, gdzie oddać stary telefon. Ja, jak decydowałam się na zakup pierwszego, od razu sprawdzałam, gdzie jakby co mogę coś takiego oddać. I teraz, kiedy patrzę na nowe Smartfony HTC , już sprawdzam, gdzie mogę mój stary model utylizować. Bo nie chcę tego w domu trzymać.
ODPOWIEDZ