Dzbanki filtrujące

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Dzbanki filtrujące

Post autor: Ula »

Witam,
czy macie w Waszych domach dzbanki filtrujące do wody? Jeśli tak, t jakie kupujecie do nich filtry, oryginalne czy zamienniki? Czytałam ostatnio na stronie https://strefafiltrow.pl/blog/oryginaln ... ita-maxtra, że ich działanie tak praktycznie się między sobą nie różni, chyba więc nie ma sensu przepłacać za filtry oryginalne, prawda? Jak sądzicie? Jakich wkładów Wy używacie?
Awatar użytkownika
leuschkehalie
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 8:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Dzbanki filtrujące

Post autor: leuschkehalie »

Woda powinna być tylko najlepszej jakości. Należy zrobić wszystko, aby tylko z takiej korzystać. Pozostaje pytanie jak uzyskać odpowiednią jakość. Według mnie warto zastosować np. filtry do wody. A Wy jakie macie pomysły?____________________________________________________________________
filtry do wody poznań
Gość

Re: Dzbanki filtrujące

Post autor: Gość »

Zastanawiam się nad zakupie takie dzbanka. Niestety moje dzieci nie lubią czystej wody :( Musimy stosować elektrolity dla dzieci, aby ich organizm funkcjonował prawidłowo.

normy cukru we krwi na czczo
koleśka

Re: Dzbanki filtrujące

Post autor: koleśka »

No na pewno jest to tani i szybki sposób na uzdatnienie małej ilości wody, która jest na przykład niezbędna do naszego codziennego zdrowego funkcjonowania. Ja jednak chciałabym pozyskiwać dobrą wodę na większą skalę, kompletnie to wszystkiego. To czy Waszym zdaniem dla mnie dobrym rozwiązaniem będzie przydomowa stacja uzdatniania wody ? Jak to widzicie?
Waruś

Re: Dzbanki filtrujące

Post autor: Waruś »

Jeśli faktycznie chcemy tylko trochę naszą wodę przefiltrować to jak najbardziej jest to fajny pomysł. Natomiast ja zachęcam do zapoznania się z artykułem https://ogrody24.pl/blog/post/odzelazia ... zdatniania gdzie bardzo poważnie opisano w jaki sposób możemy odżelazić naszą wodę oraz odpowiednio ją uzdatnić.
Bazarek

Re: Dzbanki filtrujące

Post autor: Bazarek »

A po co wam dzbanki, jak możecie to samo zrobić na poziomie waszej instalacji wodnej w domu. Chyba, że mieszkacie w bloku to już gorzej. W Żywcu to prawie wszyscy uzdatniają wodę w ten sposób. Zobaczcie ile ta firma https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/zywiec/ ma wykonanych realizacji w samym Żywcu a gdzie tu reszta Śląska.
ODPOWIEDZ