Drzwi zewnętrzne

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Wardziń78

Drzwi zewnętrzne

Post autor: Wardziń78 »

Przy doborze drzwi warto skorzystać z usług salonu https://www.vox.pl/dip-salon-lublin-sal ... tro-2--191, ponieważ doświadczona obsługa odpowie na wszelkie pytania i jest od razu możliwość zamówienia ekipy montażowej.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Drzwi zewnętrzne

Post autor: Ula »

A czy ktoś z Was zamawiał może drzwi zewnętrzne do mieszkania w firmie Bianex z Wrocławia? Ja trafiłam ostatnio na stronę internetową tej firmy https://bianex.pl/ i oferta na niej przedstawiona wydała mi się naprawdę bardzo atrakcyjna. Co Wy o niej sądzicie? Czy warto Waszym zdaniem zamówić tam takie drzwi do domu?
wenneś

Re: Drzwi zewnętrzne

Post autor: wenneś »

Na pewno producent drzwi zewnętrznych https://mikea.eu/ Mikea jest bardzo dobrym dostawcą takich elementów. Możecie w sumie u niego zamówić wszystko, co będzie tylko konieczne, bez względu na to, co jest akurat dla was. Mogą to być zwykłe drzwi, drzwi antywłamaniowe, czy nawet pasywne.
hanuś

Re: Drzwi zewnętrzne

Post autor: hanuś »

Kupiliście dom? Mnie interesuje rynek wtórny, więc właśnie na takim rynku sprawdzam różne oferty. Myślę, że tak, jak mnie zainteresuje Was strona https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/domy Oferty są tam w dobrych cenach i można znaleźć bardzo różne domy. Myślę, że na pewno coś się Wam spodoba. Ja chętnie na żywo sprawdziłabym kilka ofert z podanych.
ODPOWIEDZ